Data rozwodu Lary Gessler ustalona? Tabloid obnażył kulisy rozpadu jej małżeństwa

Lara Gessler rozwód

Lara Gessler rozwód

Lara Gessler rozwodzi się z mężem

Lara Gessler bierze rozwód z mężem. Córka Magdy Gessler rozstała się z partnerem i szykuje się do pierwszej rozprawy. Kiedy się odbędzie? Co z intercyzą? 

Lara Gessler rozwodzi się z mężem. Niepokojące spekulacje dotyczące kryzysu w jej małżeństwie okazują się być boleśnie prawdziwe. Jeszcze kilka tygodni temu mówiono tylko o kryzysie. Teraz wiadomo już, że Paweł wyprowadza się w lutym z ich wspólnego mieszkania. Mężczyzna aktywnie szuka taniej kawalerki na warszawskich grupach mieszkaniowych na Facebooku. Żadne z nich nie zdecydowało się jeszcze skomentować sprawy oficjalnie czy też wydać oświadczenia, ale coraz więcej doniesień trafia do mediów.

Okazuje się, że kryzys jest w rzeczywistości krótką, nieprzyjemną drogą do rozwodu. Para ma się z nim uporać na pierwszej rozprawie:

Od początku widzieliśmy, że oni do siebie nie pasują. Nikt jednak Larze tego nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. W końcu postanowili się rozstać, ale w zgodzie, bez prania brudów. Wszystko ma odbyć się na pierwszej rozprawie. Wbrew temu co się mówi, para nie miała intercyzy, bo Lara ufała i kochała Pawła. Ale nie chcą toczyć wojny przed sądem ani w mediach, bo nadal się szanują – wyjawia Super Express

Wygląda na to, że plotki stały się przykrą prawdą. Myślicie, że Lara wreszcie zabierze głos w sprawie i oficjalnie odniesie się do rewelacji mediów?

Mąż Lary Gessler potwierdził rozstanie? Jego wpis w social mediach nie pozostawia wątpliwości

To koniec małżeństwa Lary Gessler? Sensacyjne doniesienia tabloidu nie pozostawiają wątpliwości

https://staging.jastrzabpost.pl/newsy/lara-gessler-przezywa-malzenski-kryzys-dowody-sa-niepokojace_703736.html


Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, kreacja: Juliette Atelier

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, kreacja: Juliette Atelier

Lara Gessler - gwiazdy w drodze na pokaz Dawida Wolińskiego x Martini

Lara Gessler - gwiazdy w drodze na pokaz Dawida Wolińskiego x Martini

Lara Gessler – Boże Narodzenie, święta 2018

Lara Gessler – Boże Narodzenie, święta 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×