Koniec z plotkami! Lady Gaga wyznała całą bolesną prawdę o swoim związku z Bradleyem Cooperem

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga zdobyła się na niespodziewanie szczere wyznanie i wyjaśniła, co tak naprawdę było miedzy nią a Bradleyem Cooperem. Będziecie zdziwieni.

Lady Gaga była jedną z głównych bohaterek filmu Narodziny gwiazdy, na planie którego u jej boku pojawił się Bradley Cooper, jednocześnie reżyser produkcji. Aktorzy wcielili się w postacie, które połączyła silna miłość. Zagrali tak sugestywnie, że potem już nie było bulwarówki, która by nie pisała o ich romansie poza planem, a oni nie dementowali. Do teraz.

Lady Gaga – cała prawda o związku z Bradleyem Cooperem. Co wyznała?

Historia zaczęła żyć własnym życiem. Tabloidy posunęły się nawet do tego, że o rozpad związku Coopera i Iriny Shayk oskarżały właśnie Lady Gagę. Podobno rosyjska modelka miała dość czułości w wykonaniu jej partnera i jego filmowej partnerki. Aktor i wokalistka, promując Narodziny gwiazdy, nie szczędzili sobie czułości na czerwonych dywanach – między nimi doszło nawet do pocałunków. Ich oscarowy występ był kroplą, która przelała czarę goryczy.

W połowie roku spekulowano nawet, że Lady Gaga niebawem urodzi Bradleyowi dziecko, a dowodem w tej sprawie miał być nieco bardziej zaokrąglony brzuszek wokalistki.

Wygląda na to, że się opłaciło. W październiku 2018 roku ukazała się ścieżka dźwiękowa do filmu Narodziny gwiazdy. Sam soundtrack i pierwszy singel promujący go – „Shallow” – osiągnęły niesamowity sukces. Utwór nagrodzono Oscarem za najlepszą piosenkę.

Jednak nadszedł ten dzień, kiedy Lady Gaga postanowiła powiedzieć całą prawdę o łączącej ją z Bradleyem relacji. Wystąpiła jako gwiazda pierwszego talk show Oprah w 2020 roku. Rozmawiały na wiele tematów, ale jeden z nich koncentrował się na tym, czy ona i Bradley Cooper naprawdę mieli romans.

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę, oszukując wszystkich. Wykreowaliśmy to – powiedziała Gaga w programie.

Od wielu miesięcy spekulowano, czy mieli romans ze sobą, będąc w związku – ona miała narzeczonego Christiano Carino, a Bradley był z Iriną Shayk. Były to po prostu spekulacje.

Stworzyliśmy historię miłosną. Oczywiście chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów. Ciężko nad tym pracowaliśmy, wymyśliliśmy to wszystko – zostało to zorganizowane jako przedstawienie – wyjaśniła Gaga.

Okazuje się, że przedstawienie się im świetnie udało, ich sfingowanym romansem żył cały show biznes.


Lady Gaga i Christian Carino - Instagram

Lady Gaga i Christian Carino - Instagram

Lady Gaga - szokująca kreacja MET Gala 2019

Lady Gaga - szokująca kreacja MET Gala 2019

Lady Gaga w czerni - MET Gala 2019

Lady Gaga w czerni - MET Gala 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×