Lady Gaga zerwała z narzeczonym?! To, co zrobiła nie uciszy plotek o romansie z Bradleyem Cooperem

Lady Gaga i Bradley Cooper romans związek

Lady Gaga i Bradley Cooper romans związek

Lady Gaga rozstała się z narzeczonym?

Lady Gaga potwierdziła swój romans z Bradleyem Cooperem? Po premierze Narodzin Gwiazdy pojawiły się plotki o ich związku, a gwiazda nie robi nic, by je uciszyć. Wręcz przeciwnie – jeśli wierzyć fanom, wokalistka właśnie rozstała się ze swoim narzeczonym. Rozbije rodzinę aktora?

Plotki o romansie Lady Gagi Bradleya Coopera pojawiły się jeszcze w trakcie kręcenia przez aktorskie duo Narodzin Gwiazdy. Widziano ich na wspólnych posiłkach, spacerach, widziano podczas przerw na planie filmowym, a choć nie było w tym nic dziwnego – w końcu pracowali razem – fani mieli swoje teorie. Teorie zaczęły zamieniać się w spekulacje gdy po premierze gwiazda zrobiła sobie nowy tatuaż, który miał być ukrytym wyznaniem miłosnym dla Coopera. Napis la vie en rose, który sobie wytatuowała, miał nawiązywać do sceny z filmu. Zaprosiła go również na scenę podczas jednego ze swoich koncertów, wiedząc, że przebywa na widowni i zaprosiła do wspólnego wykonania Shallow. Teraz zaś dała fanom kolejny powód do „gadania”.

Wszystko wskazuje na to, że aktorka rozstała się ze swoim narzeczonym. Z dnia na dzień przestała go obserwować w social mediach, a kilka tygodni wcześniej przełożyła ślubne plany by nie kolidowały jej z pracą – a przynajmniej taka była oficjalna wersja.

Myślicie, że faktycznie ma romans z Cooperem? Warto dodać, że aktor jest w związku z Iriną Shayk i jest rodzicem…

Skandal podczas Grammy Awards 2019! Lady Gaga wiedziała, że zdobędzie jedną ze statuetek?! [WIDEO]

Grammy 2019 rozdane! Już wiadomo kto zdobył muzyczne Oscary! Wśród zwycięzców Lady Gaga, Ariana Grande, Drake, Dua Lipa i Childish Gambino

Ta scena z Grammy 2019 przejdzie do historii! Michelle Obama z J.Lo i Lady Gagą zrobiły coś kapitalnego! Polały się łzy [WIDEO]


Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Lady Gaga – Grammy 2019, kreacja: Celine

Lady Gaga – Grammy 2019, kreacja: Celine

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×