Lady Gaga z nowym partnerem razem na koncercie! Bradley Cooper to już przeszłość?

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Dan Horton są parą? Razem bawili się na koncercie, z którego gwiazda zamieściła aż dwa snapy. Czy to oznacza, że jej związek z Bradleyem Cooperem przeszedł do historii?

Lady Gaga przez ostatnie kilka miesięcy łączona była z Bradleyem Cooperem. Wszystko za sprawą domniemanego romansu, który miał wywiązać się między gwiazdami na planie filmu Narodziny gwiazdy. Para podczas publicznych występów nie szczędziła sobie czułości. Ich show na ceremonii wręczenia Oscarów przelało jednak czarę goryczy – publiczne pieszczoty doprowadziły do rozpadu pięcioletniego związku aktora z piękną Iriną Shayk.

Bradley i Irina rozstali się na początku czerwca. Rosyjska modelka ostentacyjnie wyprowadziła się z willi swojego eks. W drodze ze apartamentu gwiazdora do luksusowego hotelu, w którym Shayk zatrzymała się na kilka dni, towarzyszyli jej paparazzi. Kilka tygodni później media obiegły kolejne rewelacje na temat rzekomego związku Bradleya Coopera i Lady Gagi. Pojawiły się plotki o ślubnych planach i ciąży piosenkarki. Twierdzono nawet, że gwiazda wycofała się z życia publicznego, bo ukrywa zaokrąglony brzuszek. Jaka jest prawda?

Zobacz: Ślub i ciąża – tabloid ujawnia kulisy związku Bradleya i Lady Gagi!

Lady Gaga ma nowego partnera. Kim jest Dan Horton?

Wszystko wskazuje na to, że Lady Gaga odnalazła miłość, ale nie u boku Bradleya Coopera. Zdjęcia, które ostatnio regularnie publikują zagraniczne media, nie pozostawiają złudzeń, że obiektem zainteresowania artystki jest Dan Horton – 37-latek, którzy zawodowo zajmuje się inżynierią dźwięku. Z Lady Gagą poznał się w listopadzie 2018, przy okazji objęcia przez nią rezydentury pod tytułem Enigma w Las Vegas.

View this post on Instagram

Lady Gaga having brunch and kissing monitor engineer Dan Horton! In the @people article it further explains how a diner says “she seemed very happy when interacting with the guy she was with.” Yes Bradga fans, Bradley Cooper has to move to the side a bit, there’s a new man for her. Is it fake? Is it real? Is it just to cover up the drama with her and cooper? What do you guys think? #bradga #ladygaga #gaga #danhorton #relationship #new #fresh #love #exciting #kiss #brunch #people

A post shared by ???????? BRADGA FOR THE WIN ???????? (@bradgagaa) on

Lady Gaga i Dan Horton na koncercie

W sobotę, 31 sierpnia, Lady Gaga i Dan Horton widziani byli na koncercie The Cure & The Pixies w Pasadenie w Kalifornii. Z relacji świadków wiadomo, że gwiazda hitu Born this way i jej nowy partner spędzili ze sobą całą noc.

Razem tańczyli i byli wyraźnie zadowoleni, że są tam razem – relacjonuje Just Jared.

Sama Lady Gaga po koncercie zamieściła dwa wpisy, które nie uciszą plotek o jej nowym romansie:

Uwielbiam The Cure. Czułam, że moje stare „ja” ożywa dziś wieczorem. Co za show! (…) Cokolwiek robię, nigdy nie mam tego dość – napisała na Instastory. W kolejnym snapie dodała: Kiedy muzyka jest magią.

Ciekawe, co na to Bradley…

Zobacz: Lady Gaga zdradzała Bradleya Coopera z dwoma mężczyznami na raz! I to jakimi!


Lady Gaga na koncercie The Cure

Lady Gaga na koncercie The Cure

Lady Gaga na koncercie The Cure

Lady Gaga na koncercie The Cure

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×