Tego nie zobaczycie w tv. Magda Gessler nie wytrzymała i wrzuciła nagranie z ukrycia z dzisiejszych rewolucji. Smutne kulisy show

Magda Gessler wybuchła w Kuchennych rewolucjach. Stanęła w obronie pracowniczek jednego z lokalów. Co zrobiła?

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych gwiazd w ostatnich latach. Każdy zna jej charyzmę i cięty język. Już od ponad 10 lat prowadzi Kuchenne rewolucje emitowane na antenie TVN. W trakcie programu udało się jej uratować wiele podupadających lokali gastronomicznych.

Magdzie udało się im poprawić menu i ulepszy wystrój. Wiele jej eksperymentów zakończyło się wielkim sukcesem. Przez lata obecności w mediach zgromadziła wokół siebie sporo fanów. Niedawno przygotowała dla nich nie lada gratkę – wydała biografię.

Nie oznacza to przy tym, że wycofała się z pracy w telewizji. Nic bardziej mylnego. Dalej nagrywa kolejne odcinki kultowego programu. Dziś wieczorem na antenie TVN ma pojawić się odcinek, w którym przeprowadziła swoje „rewolucje” w restauracji Agata w Gorzowie Wielkopolskim, która istnieje od 1964 roku.

Magdzie nie spodoba się wyposażenie lokalu, model zarządzania i brak zachowania czystości. To jednak nie wszystko. Restauratorka w bardzo mocny sposób stanęła w obronie kucharek, którym właściciele nie wypłacają pensji na czas. Jedna z nich – pracująca od ponad 40 lat pani Marzanna – na swoje środki czeka od trzech miesięcy. Część tej kłótni nie zostanie pokazana w telewizji.

Tajne nagranie z Kuchennych rewolucji w Agacie. Co zarejestrowała Magda Gessler?

Magda Gessler opublikowała na swoim profilu na Facebooku filmik, w którego trakcie w ostrych słowach stanęła w obronie pracowniczek lokalu Agata. Co na nim mówiła?

Panie Bogdanie, ja jutro to puszczam normalnie, o godzinie 18.00, że panie są niezapłacone. Cała Polska się dowie, że jesteście nieuczciwymi facetami – zaczęła.

Z rozmowy jasno wynika, że Magda próbowała skłonić zarządców lokalu do wypłacenia pieniędzy pracowniczkom. Chodziło też o zwolnienie jednej z zatrudnionych osób. Magda nalegała, aby ta sprawa została szybko załatwiona, inaczej będzie musiała przerwać rewolucję.

To ty ją masz zwolnić, bo ty ją przyjmowałeś. Tak, kur***, mówiłeś. Od tego są te słowa, żeby w takich sytuacjach komuś doszło do mózgu. Nie wychodzisz dopóki ja ci nie mówię – zwracała się bezpośrednio do jednej z osób przebywających w lokalu.

W dalszej części filmiku słychać, jak Magda stawia ultimatum zarządcom lokalu.

Jutro, do 17.00, są pieniądze. Po 18.00 ja te panie zabieram w inne miejsce, które uszanuje ich pracę – dodała.

Całą rozmowę pomiędzy Magdą a osobami odpowiedzialnymi za prowadzenie restauracji możecie zobaczyć na poniższym filmie. Emisja odcinka dzisiaj o 21.30 w TVN.

BRAK SŁÓW…KU PAMIĘCI SZEFOWEJ KUCHNI PANI MARZENNY…🕯Dziś 21:35 Kuchenne Rewolucje…

Posted by Magda Gessler on Thursday, November 18, 2021

O wyjątkowym odcinku Kuchennych rewolucji w restauracji Agata możemy przeczytać także na Instagramie Gessler:

#kr odcinek który dedykuje pamięci nieżyjącej już cudownej szefowej kuchni baru #agata #gorzowwielkopolski Marzeninie … odeszła na zawsze po #b udanym powrocie do baru mlecznego :((( – napisała gwiazda.


Marzenna. Bohaterka Kuchennych rewolucji Magdy Gessler

Marzenna. Bohaterka Kuchennych rewolucji Magdy Gessler

Marzenna. Bohaterka Kuchennych rewolucji Magdy Gessler

Marzenna. Bohaterka Kuchennych rewolucji Magdy Gessler

Marzenna. Bohaterka Kuchennych rewolucji Magdy Gessler

Marzenna. Bohaterka Kuchennych rewolucji Magdy Gessler

Komentarze

 • Mag 162 pisze:

  Po 42 latach pracy 2000 zł szacunek do pracownika w polskim wydaniu .Żenada!!!

 • Ola pisze:

  Ciekawe czy panowie sobie tez nie wyplacali pensji przez 3m
  Im sie nalezy za zarzadzanie, a reszta? Jak czeka 3 to jeszcze kolejne 3 poczeka

 • Gość Felixa pisze:

  Gessler przy swoim nieakceptowalnym wyglądzie, szczególnie w kuchni i chamstwie oraz sadyzmie, mam na myśli poniżanie ludzi robi trzy dobre rzeczy
  Pokazuje z jakich często szkodliwych produktów przgotowują jedzenie, brud niemalże w każdym lokalu, to dedykuję Sanepidowi i kombinacje płacowe właścicieli a gdzie PIP, dodałabym jeszcze fakt jak dużo osób bez żadnego przygotowania zawodowego tam pracuje. ZGROZA, najlepiej jeść w domu i tu można skorzystać z przepisów nie tylko Gessler.

 • Gość pisze:

  Masakra, jak tak można wykorzystywać pracowników :/

 • Gość pisze:

  Szkoda że nie umie poprawnie odmienić imienia zmarłej uczestniczki a się lansuje, wstyd

 • Gość pisze:

  Taki live gramy gansta style od tego są sądy a nie kucharki 3s i po sprawie nie mam czasu na pierd..ły nie ma czego zazdroscic ale skoro merkele nie mogą mieć nawet własnego biura w berline za grosse arbeiten 40jahre to nara i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live gramy gansta styl od tego są sądy a nie kucharki 3s i po sprawie nie mam czasu na pierd..ły nie ma czego zazdroscic ale skoro merkele nie mogą mieć nawet własnego biura w berline za grosse arbeiten 40jahre to nara i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×