Kuba Wojewódzki zapowiada nowe show i chwali się 250-metrowym mieszkaniem. Tak żyje największa gwiazda TVN-u

Jak mieszka Kuba Wojewódzki?

Jak mieszka Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki pokazał swój wypasiony apartament i zapowiedział nowy projekt. Wnętrza robią wrażenie, tak samo jak jego pomysł na nowe show. Lepiej nie mógł tego wymyślić.

Kuba Wojewódzki jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci TVN-u. Jego autorski talk-show cieszy się niesłabnącą popularnością od prawie 20 lat. Zaprasza do niego gwiazdy największego formatu, które często zasypuje tysiącem niewygodnych pytań. Wszystko to okraszone jest dowcipem i elementem zaskoczenia. Sam prowadzący nieraz sprawia, że jego gościom brakuje słów. Jego cięty język i duże poczucie humoru sprawiło, że dziś zebrał wokół siebie sporą rzeszę fanów, która na bieżąco śledzi jego poczynania (na Instagramie śledzi go ponad 1 milion Polaków). Publikując dzisiejszy post, Kuba wprawił w osłupienie niejednego z nich. Czy będzie miał kolejny program?

Kuba Wojewódzki nagrywa program w mieszkaniu?

Obecnie cała Polska przebywa na kwarantannie związanej z pandemią koronawirusa na świecie. Polacy masowo przyłączają się do akcji „zostań w domu”, natomiast celebryci starają się umilić swoim obserwatorom czas nudy, co rusz wrzucając posty ze swoimi pomysłami na spędzenie wolnych dni.

Kuba Wojewódzki również przygotował coś dla fanów, jednak zrobił to w zaskakujący sposób. Na swoim koncie społecznościowym umieścił informację mówiącą o tym, że już niedługo w sieci pojawi się jego nowy program. Nazywać się będzie 250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego. W tak wielkim domu zapewne można z powodzeniem przeprowadzić niejeden wywiad i będzie to zdecydowanie bardziej luksusowa opcja niż 20m2 Łukasza Jakóbiaka.

Już wkrótce…
Nowy program w sieci
250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego
Moim pierwszy gościem będzie…

Choć szczegóły produkcji nie są jeszcze znane, to Kuba już zapowiedział swojego pierwszego gościa. Na razie bez podawania imienia i nazwiska, jednak fani mają już pewne przypuszczenie. Fani obstawiają, że w programie pojawi się nie kto inny, jak królowa TVN-u, czyli Magda Gessler. Oczywiście jeśli program w ogóle dojdzie do skutku 😉 W czasach kwarantanny, na czas której Kuba Wojewódzki Show zdjęto z anteny, byłby strzałem w dziesiątkę.

Jak mieszka Kuba Wojewódzki?

Póki co możemy podziwiać wnętrza, w jakich żyje (a już na pewno bywa) showman. Czyżby odsłonił kolejny fragment swojego ociekającego luksusem apartamentu? Fani nie mają co do tego wątpliwości – na fotografii można dostrzec kilka elementów wystroju znanych z poprzednich zdjęć.

W galerii przypominamy inne zdjęcia z domu, jakimi w przeszłości Kuba podzielił się z fanami. Dotychczas Wojewódzki pochwalił się przestronną kuchnią, w której dominuje drewniana zabudowa, a na środku stoi ogromny stół z blatem z marmuru. Gwiazdor pokazała również swoją łazienkę, salon z granatową sofą i widok z okna na park.


Kuba Wojewódzki dom

Kuba Wojewódzki dom

Kuba Wojewódzki - jak mieszka?

Kuba Wojewódzki - jak mieszka?

Kuba Wojewódzki - jak mieszka?

Kuba Wojewódzki - jak mieszka?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×