Kuba Błaszczykowski został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka! Nikt nie wiedział, że jego żona była w ciąży!

Kuba Błaszczykowski został ojcem

Kuba Błaszczykowski został ojcem

Kuba Błaszczykowski został ojcem. 19 czerwca, dokładnie w dziewiąta rocznicę ślubu piłkarza, na świat przyszedł Fabian. Wspaniałą nowinę o narodzinach syna sportowiec przekazał za pośrednictwem Instagrama.

19 czerwca Kuba Błaszczykowski po raz trzeci został ojcem! Jedna z największych gwiazd polskiej reprezentacji w piłce nożnej doczekała się upragnionego syna. Wiadomość o trzeciej ciąży żony sportowca była utrzymywana w tajemnicy do ostatniej chwili. Kuba dopiero po narodzinach dziecka przekazał kicom i mediom wspaniałą nowinę.

Błaszczykowski na Instagramie opublikował zdjęcie rączki chłopca ściskającego jego palec. Z informacji dołączonej do szpitalnej fotografii dowiadujemy się, że syn piłkarza otrzymał imię Fabian:

Jestem zobowiązany podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Dziś na świat przyszedł mój syn Fabian. Kolejny raz czuję radość i ogromną dumę. Niesamowite uczucie, magiczna data 19.06. Od teraz będziemy maszerować RAZEM! – napisał dumny ojciec.

Na uwagę zasługuje fakt, że Fabian urodził się dokładnie w tym samym dniu, co Jakub Błaszczykowski i jego żona Agata Gołaszewska wzięli ślub. Para pobrała się 19 czerwca 2010 roku w małym kościele w okolicach Ustronia. W ciągu ostatnich dziewięciu lat doczekali się dwóch córek – 20 kwietnia 2011 roku, tuż przed północną na świat przyszła Oliwia, zaś 26 czerwca 2014 druga córka Lena.

Kubie serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Kuba Błaszczykowski rzadko pokazuje zdjęcia z żoną. Tym razem zrobił wyjątek. Fani: “Najpiękniejsza para na świecie”

Zobacz: Kuba Błaszczykowski wysłał na galę Mistrzów Sportu swojego przystojnego brata! Prawdziwe ciacho!

Zobacz: Nowy trener opowiedział o śmierci matki Kuby Błaszczykowskiego. Przerażająca historia


Kuba Błaszczykowski został ojcem

Kuba Błaszczykowski został ojcem

Kuba Błaszczykowski z żoną - Sylwester 2016/17

Kuba Błaszczykowski z żoną - Sylwester 2016/17

Agata Błaszczykowska - żona Kuby Błaszczykowskiego

Agata Błaszczykowska - żona Kuby Błaszczykowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×