Wersow zrobiła fryzurę na Magdę Gessler, a razem z nią 10 innych gwiazd! Która wygląda najlepiej? Trend na bujne loki ogarnął show-biznes

Gwiazdy, które mają fryzurę jak Magda Gessler

Gwiazdy, które mają fryzurę jak Magda Gessler

Magda Gessler od lat kojarzona jest bujnymi lokami. Okazuje się, że taka fryzura podoba się także innym polskim gwiazdom. Kto zdecydował się na podobną w ostatnim czasie? To jakiś nowy trend?

Magda Gessler bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Od dekady jest gospodynią programu Kuchenne rewolucje, w którym pomaga przedsiębiorcom stanąć na nogi. To dzięki niej wiele restauracji dostało drugie życie. Gwiazda TVN-u dzieli się swoim doświadczeniem, ale również, kiedy trzeba, potrafi być ostra jak brzytwa. Poza karierą telewizyjną sama prowadzi dobrze prosperujące lokale.

Które gwiazdy mają fryzurę jak Magda Gessler?

Jedną z największych fanek Magdy jest Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow. Influencerka jest stałą klientką cukierni restauratorki – Słodki słony. Wizytę w lokalu opisała w jednym ze swoim filmów na YouTube i przy okazji zachęciła do odwiedzin:

To miejsce jest w ogóle bardzo fajne, takie ciepłe, i czuję się jakbym była u babci na jakiejś herbatce, kawie czy właśnie szarlotce […].  Bardzo fajna miejscówka, musicie koniecznie ją odwiedzić, jak przyjedziecie do Warszawy, żeby poczuć się trochę, jak w domu jak jesteście studentami albo osobami, które tęsknią za domem.

25-latka jest zachwycona osobą oraz smakołykami Magdy Gessler na tyle, że postanowiła upodobnić się do gwiazdy TVN-u. Wersow przeszła metamorfozę i zaprezentowała w sieci nową fryzurę. Nie ukrywa, że inspiracją dla niej była właśnie restauratorka, która udostępniła zdjęcie i podpisała je następująco:

Piękna Weronika!!!

Również nieco zapomniana piosenkarka Kasia Wilk zaskoczyła kilka dni temu swoich fanów, prezentując na głowie charakterystyczną burzę loków. Piosenkarka sama zastanawiała się, czy wyglądem bliżej jej do Magdy Gessler, czy do Shakiry. Internauci jednak nie mieli problemu ze znalezieniem jej głównego źródła inspiracji:

  • Wpierw myślałem, że to Magda.
  • Magda? Czy to Ty?
  • A ja myślałam, że to Madzia Gessler. Pięknie!

Podobną fryzurę, którą od lat prezentuje Magda, zauważyć można było również u takich gwiazd jak: Mandaryna, Katarzyna Figura, Sylwia Grzeszczak, Zofia Zborowska, Katarzyna Ptasińska, Viki Gabor, Ewa Minge, Katarzyna Cichopek.

Zdjęcia prezentujemy w naszej galerii.


Magda Gessler

Magda Gessler

Wersow

Wersow

Viki Gabor | fot. AKPA

Viki Gabor | fot. AKPA

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live shakira shakira a shakira ale w holandii teź na jednej łące są kozy owce barany krowy świnie konie kacźki zające itd i wszyscy źyją bo trawa źarcie woda jest dla wszystkich i to tyle

  • Cecylka pisze:

    Pani Gessler jest tylko jedna i nie do podrobienia.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×