Szczegóły filmu o Magdzie Gessler. Julia Wieniawa z szansą na główną rolę! Restauratorka wskazała jeszcze jedną gwiazdę. To będzie ostre starcie

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler szykuje się do stworzenia filmu o swoich losach. Gwiazda zdradziła sporo szczegółów. Wiadomo, jakie aktorki bierze pod uwagę do głównej roli. To będzie prawdziwe starcie młodych gwiazd.

Magda Gessler jet niezaprzeczalną ikoną polskich kulinariów. Od wielu lat prowadzi lokale gastronomiczne, które nie mogą narzekać na brak gości. Jej restauracja U Fukiera jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na kulinarnej mapie stolicy. Wielką popularność przyniósł jej moment, w którym pojawiła się na antenie stacji TVN. Tam już od ponad dekady prowadzi program Kuchenne rewolucje. Gwiazda przemierza Polskę i pomaga upadającym lokalom podnieść się z kryzysu. Dzieli się swoją receptą na sukces, a także przepisami, które chętnie podpatrują widzowie.

Restauratorka zyskała ogromną sympatię fanów. Interesują się oni nie tylko jej życiem zawodowym, ale też tym, co dzieje się w momencie, gdy zgasną kamery. Gessler ku ich uciesze postanowiła napisać biografię zatytułowaną po prostu Magda, w której opisała swoje bardzo interesujące perypetie.

Magda Gessler wie, kto powinien zagrać ją w filmie

O życiu Magdy Gessler powstała już książka, a także muscial. Teraz gwiazda ma dla fanów jeszcze większą gratkę, a mianowicie stworzy film o swoich barwnych losach. Prace nad ekranizacją biografii rozpoczną się już niedługo. Dziennikarz Faktu spotkał się z gwiazdą, by porozmawiać między innymi o tej ważnej produkcji. Zapytał o to, czy będąca na fali popularności Julia Wieniawa ma szansę zagrać główną rolę.

Gessler nie zaprzeczyła, ale wskazała też kolejną kandydatkę, która podołałaby temu wyzwaniu. Jej zdaniem nadawałaby się do tego żona Antka Królikowskiego, czyli Joanna Opozda.

Każdy ma szansę, ona też. Na pewno tak. Jest bardzo atrakcyjną kobietą i super. A kto wie, może dobra byłaby też żona Antka Królikowskiego, czyli Asia Opozda. Jest śliczna. Zresztą Antka też widzę w tym filmie, bo jest strasznie śmieszny i wyrazisty – powiedziała Faktowi.

Magda wyjawiła też inny ważny szczegół. Obraz traktujący o jej życiu ma mieć postać mini serialu. Chciałaby, aby ukazał się w pięciu odcinkach.

Ten film na pewno mógłby być tragikomedią. To moje życie było czasami fantastyczne, wesołe, a momentami było naprawdę zniewalająco smutne. Chcę, żeby to był film w 5 odcinkach.

Trzeba przyznać, że wybór aktorki do głównej roli nie będzie łatwy. Dodatkowo atmosferę podgrzewa fakt, że Wieniawa i Opozda raczej nie dążą się szczególną sympatią. W momencie gdy Joanna zaczęła spotykać się z Antkiem, który jest byłym chłopakiem Julii, młode gwiazdy nie szczędziły pod swoim adresem uszczypliwych uwag.

A wy kogo widzielibyście w roli Magdy Gessler?


Magda Gessler

Magda Gessler

Julia Wieniawa w DDTVN

Julia Wieniawa w DDTVN

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×