The Voice of Poland 11 — skład jury ujawniony. TVP stawia na sprawdzone nazwiska

The Voice of Poland - kto będzie jurorem 11. edycji?

The Voice of Poland - kto będzie jurorem 11. edycji?

Finał 10. The Voice of Poland już za nami, a od razu pojawiają się pytania o 11. edycje show. Kto zasiądzie w fotelach jurorskich?

Nie minęły echa głośnego finału 10. edycji The Voice of Poland, a już pojawiają się pytania o następną edycję show. Jaki będzie skład jury? Tylko Michał Szpak zdecydowanie zadeklarował udział w kolejnej odsłonie. Osoba z produkcji zdradziła szczegóły portalowi Pudelek.pl.

Kto zasiądzie w fotelach jurorskich 11. edycji The Voice of Poland?

Kamil Bednarek, Margaret, Michał Szpak, Tomson i Baron bardzo się napracowali w 10. odsłonie show. Jednak po kontrowersjach, które pojawiły się po finale, w związku z zachowaniem Kamila, a także niezbyt dobrymi recenzjami dla piosenkarki, która już nawet mówiła o rezygnacji z fotela, pojawiło się pytanie, kto będzie oceniał uczestników w 11. The Voice.

Gdy w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej krytycznych opinii padających pod adresem Bednarka, głos w sprawie zabrał jego menadżer, tłumacząc go tym, że przecież zawsze się śmieje. Osoba z produkcji zapewniła też, że podczas nagrywania odcinka żaden z jurorów nie był „ujarany”, a zachowanie Kamila, to po prostu rzecz jego osobowości.

The Voice of Poland

The Voice of Poland – jurorzy

Kto więc zasiądzie w fotelach jurorskich 11. edycji The Voice of Poland? Specjalnie dla Pudelka zdradziła to osoba związana z produkcją:

Produkcja jest zadowolona na tyle, że nie chce żadnych zmian – donosi źródło – Jurorzy też są bardzo za, więc wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji zobaczymy ten sam skład.

Spodziewaliście się takiego obrotu rzeczy?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan niespodziewanie wróciła do „The Voice of Poland”! Pojawiła się na planie show i wbiła szpilę TVP [WIDEO]


Michał Szpak - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Michał Szpak - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Kamil Bednarek - The Voice of Poland 10, finał

Kamil Bednarek - The Voice of Poland 10, finał

Margaret - The Voice of Poland 10, finał

Margaret - The Voice of Poland 10, finał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×