21 lat po śmierci księżnej Diany trafiło do sieci unikatowe zdjęcie! Tajemnica poliszynela rozwiązana!

Księżna Diana samobójstwo

Księżna Diana samobójstwo

Księżna Diana podobna do ojca Johna Spencera

Księżna Diana niemal przez całe życie dążyła do tego by być królową ludzkich serc, niestrudzoną altruistką, zawsze chętną do pomocy innym. Nic więc dziwnego, że informacja o śmierci księżnej nie tylko o pięknym wnętrzu, ale także i zewnętrzu, była ciosem dla tysiąca fanów rodziny królewskiej. Pomimo upływu lat nadal śledzą informacje na jej temat. Tak jak to zdjęcie, które ostatnio pojawiło się w sieci.

Ostatnio na Twitterze Charles Spencer, brat księżnej, podzielił się zdjęciem ojca Johna Spencera. Fotografia, która została pokolorowana przez specjalistów, dowodzi na niezwykłe podobieństwo między Dianą, a jej tatą:

Bardzo dziękuję @ marinamaral2 za przekształcenie jednego z moich ulubionych czarno-białych zdjęć mojego ojca w ten piękny kolorowy obraz. Mój tata był łagodnym, uprzejmym, bez pretensjonalności, kochającym ojcem i człowiekiem, który lubił poznawać ludzi z różnych środowisk – podkreślał Charles.

Dodajmy, że wicehrabia Althorp – później znany jako Earl Spencer – był czarującym ojcem Diany, Charlesa i ich sióstr: księżnej Sarah McCorquodale i Jane Fellowes.

Charles i jego rodzeństwo cieszyli się uprzywilejowanym dzieciństwem. Jego ojciec miał bliskie związki z brytyjską rodziną królewską: pracował w otoczeniu króla Jerzego VI i młodej królowej Elżbiety II, a sama królowa była gościem honorowym na weselu Johna i Frances w opactwie Westminster w dniu 1 czerwca 1954 r.

Małżeństwo to nie trwało jednak długo. W 1969 roku rodzice księżnej Diany rozwiedli się. Opieka nad dziećmi ostatecznie przypadła ojcu. Kiedy Diana miała 14 lat, jej ojciec stał się ósmym hrabią Spencer.

Księżna Diana przyłapała Camillę na paskudnym oszustwie. Okłamała ją w żywe oczy

Kto do tego dopuścił?! Księżna Diana miała pierścionek zaręczynowy, który obniżał jej rangę. Tłumaczymy dlaczego

Jak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj? To zdjęcie podbija internet


John Spencer - ojciec księżnej Diany

John Spencer - ojciec księżnej Diany

Księżna Diana i książę Karol – pierwsze publiczne wyjście

Księżna Diana i książę Karol – pierwsze publiczne wyjście

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×