Krzysztof Rutkowski nie powiedział córce o ślubie! Była żona dopiekła mu w tablodzie!

Krzysztof Rutkowski - oskarżony o przestępstwo

Krzysztof Rutkowski - oskarżony o przestępstwo

Krzysztof Rutkowski nie był pierwszą osobą, która poinformowała jego córkę o ślubie z Mają. Tak przynajmniej twierdzi była żona detektywa, która o całej sytuacji opowiedziała w jednym z tabloidów. Zobacz, co powiedziała.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich w sobotę wzięli ślub. Zakochani pobrali się w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Ceremonia była bardzo spektakularna, o czym może świadczyć fakt, że pani młoda miała aż pięć sukien ślubnych i we wszystkich pojawiła się tego wieczoru.

Zobacz: Maja Plich-Rutkowski pokazała prywatne zdjęcia z wesela! Przepych aż bije po oczach

W sobotę detektyw na ślubnym kobiercu nie stanął jednak po raz pierwszy. Wcześniej miłość przysięgał Annie, z którą rozwiódł się w 2004 roku. Była żona Rutkowskiego całe wydarzenie postanowiła skomentować na łamach Faktu. Przyznała, że ślub z takim rozmachem, to nie jej bajka:

To ślub marzeń pani Mai Rutkowskiej. Cóż, każdy lubi co innego i trudno to osądzać. Daleka jestem od tego, bo to nie moja sprawa. Każdy ma prawo zrobić ślub, jaki mu się spodoba, i żyć, jak mu się podoba – podkreślała Ania.

Zobacz: Maja Plich i Krzysztof Rutkowski w „Dzień Dobry TVN” ujawnili ślubne tajemnice! Ile kosztowało wesele i dokąd lecą w podróż poślubną?

Krzysztof Rutkowski powiedział o ślubie swojej córce Verze? 

Krzysztof i Anna doczekali się córki Very, która przyszła na świat w 1990 roku. Okazuje się, że dziewczyna o ślubie taty dowiedziała się nie od niego, a od swojej mamy:

Życzę Krzysztofowi z okazji ślubu, by nie zapomniał o naszej córce, która dowiedziała się o weselu taty ode mnie. Krzysztof zadzwonił po prostu do mnie miesiąc temu i powiedział, że się żeni. Potrzebował ode mnie różnych papierów małżeńskich i rozwodowych. Wysłałam je, by mógł znowu zostać mężem. W pewnym sensie przyłożyłam więc rękę do tego ślubu – wyznała ze śmiechem Rutkowska.

Dodajmy, że obecnie Ania mieszka we Wiedniu i korzysta z uroków emerytury. Wcześniej była rzeczniczką polsko-austriackiej instytucji kulturalnej.

Zobacz: Co Maja Plich i Krzysztof Rutkowski dostali od gości? Znamy długą listę ślubnych prezentów!

 


Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski w DDTVN

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski w DDTVN

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski przyjęcie ślubne

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski przyjęcie ślubne

Krzysztof Rutkowski zaśpiewał dla Mai Plich

Krzysztof Rutkowski zaśpiewał dla Mai Plich

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×