Krzysztof Ibisz w końcu pochwalił się fotorelacją ze ślubu i przygotowań. To była naprawdę bajkowa uroczystość

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz wziął ślub po raz trzeci. Ceremonię utrzymywał w wielkiej tajemnicy, a po kilku tygodniach pochwalił się całą serią zdjęć. To był naprawdę bajkowy dzień. Tylko zobaczcie. 

Krzysztof Ibisz jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Polsatu. Od wielu lat pojawia się na antenie, prowadząc najchętniej oglądane przez widzów formaty. Aktualnie możemy go oglądać jako jednego z gospodarzy programu Taniec z Gwiazdami. Bez jego udziału nie może się też odbyć żadna z dużych imprez organizowanych przez stację. Dzięki temu zyskał on ogromną popularność, a fani interesują się nie tylko jego zawodową karierą, ale też życiem prywatnym.

Dziennikarz ma na swoim koncie już dwa nieudane małżeństwa. Jego pierwszą żoną była Anna Zejdler, z którą doczekał się syna Maksymiliana. Kolejny ślub wziął z Anną Nowak-Ibisz, a dzięki temu małżeństwu ma syna Vincenta. Wiadomo jednak, że z każdą z byłych żon łączą go ciepłe i przyjacielskie relacje i przez lata zgodnie dzielili się opieką nad dziećmi.

To, że nie ma w nas negatywnych emocji to, że jesteśmy gotowi sobie pomóc, gdyby zaistniała taka potrzeba, to jeszcze nie świadczy o tym, że chcemy razem spędzać wakacje. Każdy z nas ma swoje grono znajomych, natomiast Krzysztof jest wpisany w moje życie, bardzo mi zależy na tym, aby był szczęśliwy. Jest ojcem mojego syna i zawsze będzie częścią mojej przeszłości oraz częścią mojej rodziny. Uczestniczenie w ważnym dla niego dniu było dla nas miłym doświadczeniem i bardzo się cieszyliśmy, że mogliśmy mu towarzyszyć – mówiła Anna Zejdler o swoim byłym mężu.

Krzysztof Ibisz pokazał sporo ślubnych zdjęć

Serce Krzysztofa Ibisz niedawno zabiło mocniej po raz trzeci. Prezenter wziął ślub z młodszą o 27 lat uczestniczką programu Top Model Joanną Kudzbalską. Zakochani trzymali swoją relację z dala od blasku fleszy i próżno było szukać ich wspólnych zdjęć w social mediach. Małżeństwo do samego dnia ceremonii również udało im się utrzymać w tajemnicy. Sami zdecydowali o tym, że swoim szczęściem chcą podzielić się z fanami i opublikowali kadry, na których pochwalili się obrączkami.

Wiadomo, że o dyskrecję prosili również swoich gości. Wśród nich była między innymi Paulina Sykut, która w zdradziła, czego zabroniono uczestnikom wesela. Z biegiem czasu dziennikarz postanowił jednak sprawić frajdę swoim obserwatorom na Instagramie i podzielić się kadrami ze ślubu, wesela i przygotowań do ceremonii. Przy okazji zdradził, że przy organizacji uroczystości małżonkowie korzystali z usług wedding plannerki.

Za każdą zadowoloną Parą Młodą stoi w 100% profesjonalny Wedding Planner!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

Teraz dopiero możemy zobaczyć w całej okazałości, jak pięknie wyglądała panna młoda w swojej niezwykle skromnej, a zarazem zjawiskowej sukience. Nie zabrakło też kadrów z przygotowań, których wcześniej nie publikowali szczęśliwi nowożeńcy. Trzeba przyznać, że imprezę w stylu boho urządzili z wielkim smakiem. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×