Krzysztof Ibisz znów jest singlem! Jego piękna partnerka spakowała manatki i wyprowadziła się!

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz rozstał się z partnerką

Krzysztof Ibisz nie jest już w szczęśliwym związku. Prezenter kolejny raz powrócił „na rynek”. Plotki mówią, że ukochana Patrycja zostawiła go, bo zmęczyła się czekaniem na oświadczy. Co zrobiła? 

Krzysztof Ibisz zawodowo osiągnął już chyba wszystko. Na jego liście rzeczy „do zrobienia” mogłoby jeszcze ewentualnie zostać poprowadzenie gali Oscarów, ale poza tym nie ma na co narzekać. Jest uwielbiany i rozchwytywany. Chcą go nie tylko fani, ale również stacje telewizyjne i organizatorzy imprez masowych, jak Sylwestry czy festiwale muzyczne. Ibisz est prawdziwym królem w swojej branży i tylko w życiu prywatnym nic nie jest ta, jak mógłby chcieć.

Okazuje się, że Ibisz znów jest singlem. Gwiazda Tańca z Gwiazdami wróciła „na rynek” i jeśli wierzyć plotkom, wiecznie młody Krzysztof znów jest do wzięcia. Jak do tego doszło? Jak twierdzi Na Żywo, jego 37-letnia partnerka, Patrycja, spakowała się i wyprowadziła z ich wspólnego mieszkania. Przebojowa i uzdolniona ukochana Ibisza miała mieć podobno dość oczekiwania na pierścionek zaręczynowy i oświadczyny. To właśnie dlatego zdecydowała się na zakończenie związku i niespodziewaną wyprowadzkę.

Wszyscy myśleli, że po dwóch nieudanych małżeństwach i kilku trefnych związkach Ibisz ostatecznie trafił na miłość życia. Myślicie, że jeszcze zdoła ją przekonać do powrotu i kolejny raz weźmie ślub?

Poruszony Krzysztof Ibisz komentuje śmierć ukochanego ojca: „Przeżyłem najgorsze chwile” [WIDEO]

Wielki debiut syna Krzysztofa Ibisza w „Tańcu z gwiazdami”! Jak długo przygotowywał się do tej roli? [WIDEO]

Krzysztof Ibisz po śmierci ukochanego ojca znalazł ukojenie w ramionach swojej byłej żony! Jest również ich wspólny syn!


scena z: Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Krzysztof Ibisz z Anną Nowak-Ibisz i synem Vincentym

Krzysztof Ibisz z Anną Nowak-Ibisz i synem Vincentym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×