Krzysztof Ibisz z żoną wprowadzili ślubny zakaz dla gości. Paulina Sykut ujawniła, czego nie mogła robić na weselu

Paulina Sykut o ślubie Krzysztofa Ibisza

Paulina Sykut o ślubie Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz wprowadził ślubny zakaz, o którym opowiedziała Paulina Sykut. Czego nie mogli robić zaproszeni na wesele goście?

Krzysztof Ibisz w kwestii sercowej ma bardzo duże doświadczenie. Był w dwóch związkach małżeńskich. Pierwsze małżeństwo zawarł z Anną Zejdler, a drugą jego żoną została Anna Nowak. Każde z nich zaowocowało pojawieniem się na świecie potomka. Prowadzący Tańca z Gwiazdami spotykał się również m.in. z Pauliną Piosik i Patrycją Madejską. W sierpniu ożenił się po raz trzeci.

Serce znanego prezentera skradła Joanna Kudzbalska, niegdyś uczestniczka programu „Top Model”. Dziś jest nie tylko modelką, ale także… lekarką. Świeżo upieczona żona jest młodsza od męża 27 lat. Różnica wieku w tym przypadku nie jest żadną przeszkodą. Nowożeńcy wyglądają na naprawdę szczęśliwych.

Trzeci ślub i wesele Krzysztofa Ibisza było nie lada wydarzeniem w polskim show-biznesie. Wśród gości było wiele znanych osób, m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, która w rozmowie z Plotkiem tak wspomina zabawę weselną kolegi po fachu:

Bawiłam się rewelacyjnie, było świetnie

Ślub Krzysztofa Ibisza. Jaki zakaz obowiązywał gości?

Prezenterowi bardzo zależało na zachowaniu dyskrecji. Chciał, aby tak ważna ceremonia odbyła się w spokoju, bez blasku fleszy. Ibisz nie pojawiał się wcześniej z partnerką na salonach, unikał rozgłosu i dążył do tego, żeby informacja o jego trzecim ślubie zbyt szybko nie wyszła na jaw.

We współczesnym świecie, w którym korzystanie z mediów jest nieodzowną częścią życia, nie jest to jednak takie proste. Ibisz musiał wymyślić jakiś sposób, aby jego plan mógł się udać. Poprosił swoich znajomych, aby poczekali kilka dni z udostępnianiem relacji i zdjęć z uroczystości w serwisach społecznościowych.

Tak dla portalu Plotek skomentowała to Paulina Sykut-Jeżyna:

Jeżeli są zaufane osoby, jeżeli zna się i szanuje się parę młodą, to nie ma z tym dużego problemu. Oni [para młoda – przyp. red.] tak chcieli i z wielkim szacunkiem wszyscy do tego podeszliśmy. Ja jakieś zdjęcia zamieściłam dopiero niedawno. Cieszę się, że byłam tego dnia z młodą parą. Cieszę się ich szczęściem. Krzysztof promienieje.

Z sympatii do nowożeńców goście oczywiście dostosowali się do prośby i w ten sposób umilili im zabawę.

Po kilku dniach w mediach pojawiły się długo wyczekiwane fotorelacje:

Miejmy nadzieję, że w tym przypadku powiedzenie do trzech razy sztuka się sprawdzi! A młodej parze życzymy nieustającej radości z bycia razem.


Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×