Krystyna Janda już po trzecim szczepieniu. To była błyskawiczna akcja. Aktorka podpowiada fanom, jak szybko przyjąć wakcynę

Krystyna Janda

Krystyna Janda

Krystyna Janda przyjęła trzecią dawką szczepionki przeciw koronawirusowi. Gdy poinformowała o tym fakcie w sieci, wywołała niemałe poruszenie.

Krystyna Janda nie ma wątpliwości, że szczepionka przeciw COVID-19 jest skuteczną formą ochrony przed zakażeniem. Aktorka była jedną z pierwszych osób, która przyjęła dawkę wakcyny. Otrzymała ją poza wyznaczoną kolejnością. Jak tłumaczyła po fakcie, nie wiedziała, że odbiera ją komuś innemu. Była przekonana, że gdy się na to nie zdecyduje, preparat się zmarnuje:

Pytaliśmy, czy nikomu nie zabieramy szczepionki. Powiedziano nam, że absolutnie nie, że jest taka sytuacja, jest zawirowanie, jest okres świąteczny, że bardzo wielu ludzi wyjechało, że ta szczepionka przyjechała odmrożona i że trzeba wyszczepić do kolejnego dnia całą partię. Tak mnie to przedstawiono. Pojechaliśmy. Byliśmy akurat z tej grupy aktorów – i Andrzej Seweryn, którzy zgodzili się być ambasadorami szczepień – komentowała w Faktach po Faktach.

Przeprosiła też wszystkich, którzy poczuli się dotknięci jej zachowaniem. Aktorka niedawno ponownie zabrała głos na ten temat. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że nie chce się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni:

Ja w tej chwili mam bardzo mało przeciwciał, bo to badałam. Jak ktoś przyjdzie do sklepu, czy stanie za blisko mnie, to ja wszystkim zwracam uwagę. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni.

Krystyna Janda zaszczepiła się trzecią dawką szczepionki przeciw COVID-19

Wiadomo, że Krystyna Janda przyjęła trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Poinformowała o tym fakcie w jednym poście na Facebooku. Napisała, że ma za sobą intensywny dzień. Rano przyjęła preparat, potem poszła do pracy. Podpowiedziała fanom, że było to możliwe dzięki rejestracji telefonicznej:

Wróciłam w nocy zmęczona, ale zadowolona, bo rano wzięłam 3 dawkę szczepionki i dałam radę z tą podróżą i 5 godzinami na scenie. Zapisałam się na szczepienie i wyznaczono mi termin- za godzinę! w Milanówku, wszystko przez telefon ( zamieszczam zdjęcie informacji ze strony internetowej szczepień).

Wyznanie aktorki wywołało poruszenie wśród internautów. Gdy jedni w pełni popierają jej zachowanie i biją za nie brawa, są też tacy, którzy uważają, że nie powinna przyjmować trzeciej dawki.


Krystyna Janda

Krystyna Janda

Krystyna Janda

Krystyna Janda

Krystyna Janda, Piotr Machalica

Krystyna Janda, Piotr Machalica

Komentarze

 • Jinxi pisze:

  czytam te komentarze i pokazują jeden obrazek..zaplutych szczepionkowców którzy obrażaja innych tylko dlatego że nie wierszą w specyfik który nie daje ochrony a daje skutki uboczne (wciąż nowe dopisywane do listy) Jesteście tacy bezpieczni to o co wam chodzi? Roznosicie wirusy jak inni a nie jesteście nawet badani o sztuczny glajd was chroni.. zro logiki a chamstwa nad miarę!

 • Wybór masz, wypad z kraju pisze:

  Faszyści też byli egoistami, tak jak ty. Egoistko karmiona wypocinami szarlatanów antycovidowych, wstyd że chodzisz po polskiej ziemii i narażasz zdrowie Obywateli.

 • Brawo Pani Krysiu pisze:

  Popieram Panią, trzeba się zaszczepić, mądrzy ludzie wiedzą o tym, a głupcami od statystów nie ma co się przejmować. Ci ludzie są niedouczonymi egoistami, którzy nie potrafią współpracować w społeczenstwie dla dobra ogółu. Nie wiedzą co to jest zdrowie publiczne i że trzeba o nie dbac i sie dostosować, nie wiedzą na jakie gigantyczne koszty narażają obywateli swoim egoistycznym zachowaniem. Brak słów!

 • Gość pisze:

  Brawo Krystyna.

 • Wybór pisze:

  Pani Krysiu brawo! Moje trzy dawki też niech pani przyjmie. Ściskam i pozdrawiam.

 • Nena pisze:

  Ci którzy głoszą podobne hasła to są dla mnie faszyści. Dlaczego? Niech sobie odpowiedzą sami.

  • Robinson pisze:

   Faszyści tak jak ty Nena byli egoistami. Nie szczepiąc się narażasz zdrowie i życie innych.

 • Gość pisze:

  Ci którzy głoszą podobne hasła to są dla mnie faszyści. Dlaczego? Niech sobie odpowiedzą sami.

 • Gość pisze:

  Popieram panią Krystynę. Osoby starsze powinny przyjąć 3 dawkę. Natomiast przeraża mnie ilu antyszczepionkowych faszystów mamy w kraju. Właśnie z tego względu trzeba przyjąć 3 dawkę, by antyszczepionkowi faszyści nie zaszkodzili naszemu zdrowiu, po tym jak nas zarażą. Szczepionka gwarantuje łagodny przebieg choroby.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×