Syn Kardashianki przez swój wygląd stał się pośmiewiskiem w internecie. Co ona mu zrobiła?!

Reign Kardashian i Kourtney

Reign Kardashian i Kourtney

Kourtney Kardashian próbuje zrobić z syna córkę?

Każdy powód do krytyki jest dobry? Kourtney Kardashian odczuła to na własnej skórze, gdy podzieliła się na Instagramie zdjęciem ze swoim synem, Reignem Disickiem. Prawdopodobnie nie spodziewała się, że rodzinna fotografia wywoła tyle zamieszania i kontrowersji, choć żyjąc z własnym nazwiskiem powinna być już do nich przyzwyczajona. Co się stało?

Kourtney bez wątpienia należy do tej części klanu Kardashian-Jenner, która wzbudza najmniej skandali. Nie licząc głośnego rozstania z młodszym o kilkanaście lat kochankiem i wojny o dzieci, którą przez jakiś czas prowadziła ze Scottem Disickiem, Kourtney nie wywołuje w fanach tak wielkich emocji, tak jak Kim Kardashian czy Kylie Jenner. Tym razem udało się jej skupić na sobie uwagę całego świata, a wszystko przez zbyt długie włosy Reigna.

W komentarzach pod zdjęciem, na którym pozuje ze swoim 3-letnim synkiem, pojawiło się wiele krytycznych uwag na temat fryzury chłopca. Kourtney pozwoliła bowiem, by jego włosy urosły na niespotykaną raczej u chłopców długość. Nie jest to zresztą żadna nowość, bo paparazzi często przyłapując ją w towarzystwie dzieci, uwieczniali na zdjęciach długiego kucyka, którego zwykle nosi Reign. Z jakiegoś powodu tym razem Internauci rzucili się na Kourtney z pazurami.

W komentarzach zarzucano jej, że próbuje zrobić z syna córkę, odbiera mu jego tożsamość płciową, staje się „potworem gender” i jest nieodpowiedzialną matką, która nie dba o psychiczne potrzeby własnego dziecka. A wszystko to przez długie włosy.

Też myślicie, że w XXI wieku i 2018 roku to lekka przesada?

Scott Disick zostawił Kardashiankę i zmienił się w playboya! U boku ślicznej modelki przeszedł bardzo udaną metamorfozę

Robert Lewandowski nie ma litości nawet dla Klary! Oto, co ją czeka za cztery lata

Wyznanie miłości, kwiaty… Michał Szpak aż do swoich urodzin czekał na ten moment!


Syn Kourtney Kardashian ma długie włosy

Syn Kourtney Kardashian ma długie włosy

Kourtney Kardashian z synem Reignem

Kourtney Kardashian z synem Reignem

Syn Kourtney Kardashian Reign wygląda jak dziewczynka

Syn Kourtney Kardashian Reign wygląda jak dziewczynka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×