Kolenda-Zaleska wyprosiła polityka PiS-u ze studia. Julia Wróblewska ma zastrzeżenia do zachowania dziennikarki

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska nie boi się poruszać ważnych tematów. Młoda aktorka podczas rozmowy z serwisem Gala.pl skomentowała zachowanie dziennikarki TVN24, która za krzywdzące słowa wobec środowiska LGBT wyprosiła swojego gościa ze studia.

W piątkowym programie TVN 24 Fakty po Faktach gościem Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, był poseł Porozumenia Jacek Żalek. Rozmowa ta zakończyła się jednak wielkim skandalem. Atmosfera na antenie od samego początku była bardzo napięta.

Wiceminister Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej został zapytany przez dziennikarkę o policjantów pilnujących domu Jarosława Kaczyńskiego – od tego momentu dyskusja stawała się coraz bardziej nerwowa. W końcu prowadząca poprosiła polityka o odniesienie się do słów Joachima Brudzińskiego, że Polska bez LGBT jest piękniejsza. W odpowiedzi Żalek zapytał Kolendę-Zaleską, czy wie, czym jest LGBT. Odpowiedź uzyskał natychmiast. Niestety mężczyzny nie zadowoliło to, co usłyszał i postanowił dodać swój komentarz do zadanego dziennikarce pytania.

LGBT to nie ludzie, tylko ideologia – stwierdził wiceminister Żalek.

Te słowa na tyle zszokowały prowadzącą, że postanowiła ona natychmiast zakończyć rozmowę.

Są jakieś granice, także w tym programie, także ja bardzo panu podziękuję za tę rozmowę. Jeśli pan mówi, że LGBT to nie są ludzie…

Polityk został wyproszony ze studia, a połączenie on-line zostało zerwane.

Julia Wróblewska skomentowała zachowanie Katarzyny Kolendy-Zaleskiej

Julia Wróblewska to gwiazda, która nie boi się komentować trudnych tematów. Młoda aktorka niedawno bardzo otwarcie opowiadała o swoich problemach z depresją. Celebrytka musiała poddać się terapii pod okiem specjalistów. Na Instagramie postanowiła pokazać, jak wygląda cały proces leczenia. Zdecydowała się również nagłośnić problem choroby, która dotyka tak wielu młodych ludzi.

Tym razem podczas rozmowy z serwisem Gala.pl postanowiła odnieść się do najważniejszych wydarzeń na świecie i w kraju. Julka skomentowała zarówno kontrowersyjną wypowiedź Jacka Żalka, jak i bardzo gwałtowną reakcję dziennikarki TVN24, na to co usłyszała z ust swojego gościa.

Jeżeli chodzi o ten konkretny wywiad to uważam, że pani redaktor nie zachowała się do końca kulturalnie. Nie dała się do końca wytłumaczyć posłowi, który swoją drogą nie miał później zbyt wiele mądrego do powiedzenia, ale mimo wszystko nie popieram takiego zachowania – skomentowała Julia.

Tuż przed wyborami prezydenckimi o prawach mniejszości seksualnych ponownie zrobiło się głośno. Wszystko przez decyzję obecnego prezydenta, który zdecydował się podpisać tak zwaną Kartę Rodziny, traktowaną, jako dyskryminacja LGBT.

 

 

 

 


Poseł Jacek Żalek i Katarzyna Kolenda-Zaleska

Poseł Jacek Żalek i Katarzyna Kolenda-Zaleska

Julia Wróblewska w dżinsie w parku z fretką

Julia Wróblewska w dżinsie w parku z fretką

Julia Wróblewska ma nowy kolor włosów

Julia Wróblewska ma nowy kolor włosów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×