Kolejna ciąża u Kardashianek. Raptem kilka dni temu urodziła Kylie Jenner. Która z sióstr czeka teraz na poród?

Kim Kardashian i Kardashianki

Kim Kardashian i Kardashianki

Kolejna z Kardashianek jest w ciąży? Bardzo wiele na to wskazuje, a fani są już niemal pewni. Na którą z sióstr przyszedł teraz czas?

W 2007 roku w USA zadebiutował program Z kamerą u Kardashianów. Format opowiada o losach rodziny słynnego adwokata i milionera Roberta Kardashiana. Głównymi bohaterkami show były jego córki: Kim Kardashian, Khloé Kardashian i Kourtney Kardashian. W programie pokazywano też losy innych członków klanu. Widzowie od samego początku polubili m.in. Roba Kardashiana (brata Kardashianek), Kris Jenner (ich matki) i Catilyn Jenner (byłego męża Kris – przed korektą płci znanego jako Bruce).

Gwiazdami formatu były też córki Kris i Catilyn: Kendall Jenner Kylie Jenner. Widzowie na przestrzeni lat oglądali to, w jaki sposób dziewczyny dojrzewały. Dziś to już dorosłe kobiety.

W ostatnich latach klan bardzo  się powiększył. Kim urodziła czworo dzieci, Kourtney – troje, a Khloé – jedno. Dzieci doczekała się też jedna z ich sióstr przyrodnich. W 2018 roku Kylie urodziła córeczkę – Stormi, a w lutym tego roku chłopcaWolfa Webstera. Teraz internet obiegła wieść o tym, że kolejna siostra czeka na dziecko. O którą z nich chodzi?

Kolejna Kardashianka jest w ciąży? Która?

Fani są przekonani, że w ciążę zaszła 42-letnia Kourtney. Gwiazda ma już troje dzieci. Ojcem jej 12-letniego syna Masona Dasha, 9-letniej córki Penelope oraz 7-letniego syna Reigna jest jej były już partner – Scott Disick. Obecnie influencerka układa życie z perkusistą Travisem Barkerem. Co wskazuje na to, że para spodziewa się dziecka?

Internauci dopatrzyli się wskazówki na trailerze serialu The Kardashians, który będzie kontynuacją Z kamerą u Kardashianów i w kwietniu zagości na platformie Hulu. Na jednym z ujęć widać Kourthey, która położyła dłonie na brzuchu, co odebrano jako pochwalenie się ciążą.

To jednak nie wszystko. W styczniu tego roku Kardashianka chwaliła się tym, że bierze udział w Dry January (pol. suchy styczeń), czyli akcji, która polega na niepiciu alkoholu przez miesiąc. Oczywiście, niepicie alkoholu nie oznacza od razu, że Kourtney musi być w ciąży, ale trudno nie ulec wrażeniu, że 42-latka może celowo wysyłać sygnały do swoich fanów.

Myślicie, że Kourtney Kardashian naprawdę jest w ciąży?


Kourtney Kardashian jest w ciąży?

Kourtney Kardashian jest w ciąży?

Kourtney Kardashian jest w ciąży?

Kourtney Kardashian jest w ciąży?

Kourtney Kardashian wybierze czerwoną suknię ślubną?

Kourtney Kardashian wybierze czerwoną suknię ślubną?

Komentarze

 • Gośćivi pisze:

  Kasa,kasa ,kasa,i odbija.takie mamy dzisiaj wartości.plastik,wybujałe ego,

 • Gość pisze:

  Kogo to obchodzi? Po co pisać takie bzdety o jakichś zagranicznych dzieciorobach? Poza tym Kim nie urodziła czworga dzieci. Dwoje jej dzieci donosiła i urodziła obca kobieta za pieniądze.

 • Farion pisze:

  Nie położyła rąk na brzuch tylko na biodra…43 lata i dziecko…no trochę ryzykowne zachodzić w tym wieku w ciążę…

 • Ala pisze:

  Rodzeństwo przyrodnie- czyli takie gdzie tylko jeden rodzic jest wspólny. Rodzone- obydwoje wspólnych rodziców

 • Gość pisze:

  Brat Kardashianek nazywa się Robert Jr. Jest synem zmarłego Roberta Kardashiana 🤦

  • Gośćkik pisze:

   Tak, Robert inaczej Rob, więc o co Ci chodzi ?

  • Gość pisze:

   kocham takich baranów, którzy ruszają wypominać błędy, a sami nie mają o niczym pojęcia XD Rob to właśnie Robert. Tak samo jak Joe Biden to naprawdę Joseph Biden. W USA znane osoby często posługują się skróconą wersją imienia – ten Twój „Robert Jr.” posługuje się właśnie formą „Rob”

 • Gość pisze:

  Siostry Jenner to nie przyrodnie a rodzone,bo urodziła ta sama matka!

  • Gośćpopi pisze:

   Ale mają innego ojca

  • Gość pisze:

   Ile razy ludzie można Wam powtarzać, że przyrodnie rodzeństwo jest z jednego rodzica? Obojętnie czy ta sama matka, czy ojciec. Na głupiej wikipedii wystarczy sprawdzić.

  • Gość pisze:

   Zajrzyj do słownika i sprawdź, co oznacza słowo przyrodni. Potem pisz…

  • Gość pisze:

   Ty być głupi? „Przyrodnia siostra” to właśnie siostra Z JEDNEGO RODZICA. A „RODZONY” to jest każdy, kto chodzi po tej planecie XD

 • Edek pisze:

  Po kiego grzyba wspominacie o Robercie Kardashian. Chłop wyzionął ducha długo przed tym jak ten cały patologiczny program powstał.

 • Gość pisze:

  TakaModa

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×