Klaudia Halejcio uczciła drugi miesiąc córki sesją zdjęciową. Efekty są zachwycające, a Nel to prawdziwy cukiereczek

Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Klaudia Halejcio pokazała efekty sesji zdjęciowej ze swoją córeczką. Piękne zdjęcia podbiły serca jej fanów. Nel rośnie jak na drożdżach.

Klaudia Halejcio kilka tygodni temu została mamą. O ciąży poinformowała w walentynki. Wówczas także pokazała swojego partnera, ojca dziecka, tajemniczego Oskara. Potem już nie szczędziła fanom relacji z przebiegu oczekiwania na potomka. Zdradziła płeć i imię:

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel.

Wyznała także, że jeśli kiedyś będzie miała synka, to do kompletu nazwie go Staś. Nie urywała także swoich obaw.

To jest największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa z tego powodu. Obiecałam Oskarowi, że się nie będę wzruszać, bo zawsze jak o tym mówię, to bardzo się wzruszam. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też trochę jestem przerażona tym, bo w sumie nic nie wiem, no bo skąd mam wiedzieć? – wyznała w rozmowie z dziennikarzami Dzień Dobry TVN.

Nel przyszła na świat na początku czerwca i od razu stała się oczkiem w głowie rodziców oraz małą gwiazdą Instagrama. Na profilu jej mamy nie brakuje kadrów z malutką. Przełomowe momenty jej życia, znana mama dokumentuje specjalnymi sesjami zdjęciowymi. W niedzielę pojawiły się szczególnie piękne kadry.

Córka Klaudii Halejcio skończyła dwa miesiące

Córeczka Klaudii Halejcio skończyła dwa miesiące. Z tej okazji aktorka wzięła udział w sesji z dziewczynką. Nel będzie miała piękną pamiątkę. Kadry, które udostępniła gwiazda, są zachwycające.

Moja
#maluszek #mojedziecko #rosnejaknadrożdżach #niemowle #2miesiące – napisała aktorka.

Ujęcia bardzo przypadły do gustu internautom:

  • Pięknie.
  • Cudnie, niunia taka wtulona.
  • Jakię śliczne kobietki, nieziemski klimat tych zdjęć. Tyle w nich miłości.
  • Jak cudownie.
  • Piękne zdjęcie, bije z niego ciepło.
  • Śliczne dziewczyny.

Malutka Nel rośnie jak na drożdżach, aż trudno uwierzyć, że to już dwa miesiące, odkąd pojawiła się w życiu Klaudii Halejcio.


Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel

Klaudia Halejcio pokazała dom

Klaudia Halejcio pokazała dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×