Klaudia Halejcio nagrała erotyczny filmik ze swojej szalonej majówki w Dubaju! Cały internet padł z wrażenia! [WIDEO]

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio na czas majowego weekendu opuściła rodzinne strony, aby opalić się widowiskowo na egzotycznej plaży w ciepłym kraju. Aktorka wyruszyła do Dubaju, skąd przesłała swoim fanom fenomenalny filmik z niebiańskiej plaży. To, co zobaczycie na udostępnionym wideo wprawi was w osłupienie!

Klaudia Halejcio w mediach pojawiła się kilka lat temu, jako młoda i bardzo atrakcyjna aktorka zagrała wówczas w kilku serialach. Fani jej urody oraz talentu mogą pamiętać swoją idolkę z takich produkcji, jak: Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie, Hotel 52. Halejcio zaistniała także na dużym ekranie, debiutowała bowiem w głośnym filmie Rafała WieczyńskiegoPopiełuszko. Jak na celebrytkę przystało, swoje wdzięki zaprezentowała również w telewizyjnych programach rozrywkowych: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Dance Dance Dance.

Klaudia postanowiła odpocząć po mozolnych i bardzo stresujących tańcach przed wymagającymi jurorami. Gwiazda parkietu wyrwała się na krótkie wakacje do luksusowego Dubaju. Niestety nie wiadomo z kim atrakcyjna aktorka opala się na plaży, wiadomo jednak jak wygląda i co robi.

Halejcio dopieściła bowiem swoich fanów rewelacyjnym materiałem wideo nagranym na dubajskich piaskach. Filmik wywołał ogromne poruszenie, bowiem zmysłowa aktorka tym razem wykazała się nie tylko fenomenalnym ciałem, ale i znakomitym zmysłem operatorskim. Jej filmik to istne cacko kina niezależnego. Początkowo widok nagiej aktorki wprawia w osłupienie, jednak po chwili okazuje się, że nagi biust Klaudii to tylko efekt doskonałego kadrowania. Na ten trik nabrało się mnóstwo internautów, którzy natychmiast wyrazili swój nieopisany aplauz:

  • Padłam
  • Nie mogę
  • Myślałam że to cycek na początku
  • Nabrałem się
  • Hahaha dobre

Musicie zobaczyć jak piękna Klaudia Halejcio zażartowała sobie z internautów.

BRAWO!

View this post on Instagram

???? Palm beach view ???????????????? #dubai #holiday #marina #sexy #summer #palm #beachbody #sea #plaza #morning

A post shared by Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio) on

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała swój nowy dom! Już z zewnątrz wygląda imponująco!

Zobacz: Jak mieszkają Lewandowscy? Anna pokazała swoje luksusy! O takiej jadalni marzy każda pani domu

Zobacz: Adele sprzedaje luksusową willę! Zdjęcia wnętrz pałacu gwiazdy trafiły do internetu: 13 sypialni, 9 łazienek, 7 pokoi…


Klaudia Halejcio z grzywką

Klaudia Halejcio z grzywką

Klaudia Halejcio jest ruda

Klaudia Halejcio jest ruda

Klaudia Halejcio dom

Klaudia Halejcio dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×