Klaudia Halejcio pochwaliła się pokoikiem córki. Wnętrze jest tak samo słodkie jak mała Nel

Klaudia Halejcio - pokój córki

Klaudia Halejcio - pokój córki

Klaudia Halejcio pochwaliła się w sieci pokoikiem córki. Jak mama małej Nel urządziła wnętrze? 

Klaudia Halejcio ponad dwa miesiące temu została mamą. O ciąży poinformowała w tegoroczne walentynki, co było bardzo romantyczne, bo wówczas także pokazała swojego partnera – ojca dziecka, Oskara. Potem już nie szczędziła fanom relacji z przebiegu oczekiwania na potomka. Zdradziła płeć i imię potomka:

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel.

Poinformowała także, że jeśli kiedyś będzie miała synka, to nazwie go Staś – jak się można domyślać, jest to wynikiem miłości do postaci z powieści Henryka Sienkiewicza W pustyni i w puszczy. Halejcio nie urywała także obaw:

To jest największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa z tego powodu. Obiecałam Oskarowi, że się nie będę wzruszać, bo zawsze jak o tym mówię, to bardzo się wzruszam. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też trochę jestem przerażona tym, bo w sumie nic nie wiem, no bo skąd mam wiedzieć? – wyznała w rozmowie z dziennikarzami Dzień Dobry TVN.

Nel przyszła na świat na początku czerwca i od razu stała się oczkiem w głowie rodziców oraz małą gwiazdą Instagrama. Na profilu jej mamy nie brakuje kadrów z malutką. Tym razem aktorka pokazała pokoik córeczki.

Klaudia Halejcio pokazała pokój córki

Klaudia Halejcio nie tylko urodziła wyczekiwaną córeczkę, ale przeniosła się także z rodziną do pięknej willi, którą pochwaliła się w sieci. Pokazała fanom sukcesywnie wszystkie wnętrza. Tym razem jest to pokoik Nel.

Pomieszczenie, w którym pozuje aktorka, jest przesłodkie. Dominuje w nim odcień pudrowego różu. Jest wygodny fotel do karmienia. Półka pełna zabawek, a zaraz obok druga, wypełniona książeczkami. W oczy rzuca się biały słonik sporych rozmiarów, który trzyma poduszeczkę z imieniem dziewczynki. Na podłodze leży dywanik, który zachęca o zabawy. Drewniane ściany powodują, że wnętrze jest bardzo przytulne.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z domu Klaudii Halejcio.


Klaudia Halejcio - pokój Nel

Klaudia Halejcio - pokój Nel

Klaudia Halejcio pokazała dom

Klaudia Halejcio pokazała dom

Klaudia Halejcio pokazała dom

Klaudia Halejcio pokazała dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×