Klaudia Halejcio pokazuje kolejne luksusy. Piękny stół i widoki za oknem wbijają w fotel. Jak z katalogu

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio pokazała kolejne piękne wnętrze swojej luksusowej rezydencji. Wszystko dopracowane w każdym szczególe. Perfekcyjnie.

Klaudia Halejcio niedawno została mamą. O ciąży poinformowała w walentynki, a potem nie szczędziła fanom relacji z przebiegu oczekiwania na dziecko. Zdradziła płeć i imię. Nie urywała także swoich obaw.

To jest największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa z tego powodu. Obiecałam Oskarowi, że się nie będę wzruszać, bo zawsze jak o tym mówię, to bardzo się wzruszam. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też trochę jestem przerażona tym, bo w sumie nic nie wiem, no bo skąd mam wiedzieć? – wyznała w rozmowie z dziennikarzami Dzień Dobry TVN.

Nel przyszła na świat 2 czerwca i od razu stała się oczkiem w głowie rodziców oraz małą gwiazdą Instagrama. Chwilę później Halejcio pochwaliła się, że zmienia mieszkanie.

Klaudia Halejcio pokazała nakryty stół

Narodziny Nel to prawdziwa rewolucja w życiu Klaudii Halejcio. Córeczka pochłania cały jej czas, a relacjami i postami z malutką zachwyceni są fani aktorki. Jednak pojawienie się dziecka nie jest jedyną zmianą w życiu gwiazdy. Całkiem niedawno aktorka pochwaliła się przeprowadzką. Zaopozowała razem z partnerem, Oskarem i dzieckiem, przed nowym domem i pochwaliła się kluczami do luksusowej rezydencji.

Na początek pokazała jedynie, jak jej nowe lokum wygląda z zewnątrz i można się było domyślać, że środek zrobi podobne wrażenie. Portal Pudelek kilka dni temu zdradził, że za piękną willę o powierzchni 500 metrów aktorka musiała zapłacić aż 9 milionów złotych.

Obecnie Klaudia Halejcio już się zadomowiła w wielkiej rezydencji i co jakiś czas pokazuje internautom kolejne wnętrza. Tym razem pochwaliła się pięknie nakrytym stołem. Wyznała, że już nie może się doczekać, kiedy jej przyjaciele będą celebrować w jej domu śniadania.

Leniwe śniadanie w gronie znajomych! Pokochałam ten trend, który od paru lat już cieszy się popularnością. Zazwyczaj spotykałam się ze znajomymi na weekendowe sobotnie celebrowanie śniadań u nich. Teraz ten „trend” zdaniem moich znajomych ma zagościć w naszym domu. Wiec zaczęłam się specjalizować w przepisach z jajkiem w roli głównej. Do tego znalazłam piękna nowa zastawę i akcesoria dekoracji stołu z @jotex.pl Teraz z niecierpliwością czekam na gości u siebie. Dla mnie dom pełen przyjaciół, pięknie zastawiony stół, zapach z kuchni i dom z moją rodziną to moment, na który długo czekałam. […] – napisała.

Zdjęciami zachwyceni są internauci. Pięknie nakryty stół i widoki za oknem zrobiły na nich ogromne wrażenie. Nieodmiennie też zachwycają się też jej nowym domem.


Klaudia Halejcio pokazała dom

Klaudia Halejcio pokazała dom

Klaudia Halejcio pokazała dom

Klaudia Halejcio pokazała dom

Klaudia Halejcio pokazała dom

Klaudia Halejcio pokazała dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×