Klaudia El Dursi chwali się nowym apartamentem. Niektórzy maja takie kawalerki jak ona garderobę

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi kupiła nowy apartament. Prace remontowe idą pełną parą. Gwiazda pokazała, na jakim etapie jest teraz. Zobaczcie zdjęcia.

Klaudia El Dursi cieszy się ogromną popularnością. Gwiazda zyskała sympatię widzów za sprawą udziału w 8. edycji programu Top Model. Jurorzy również byli zachwyceni jej egzotyczną urodą. Joanna Krupa natychmiast postanowiła przyznać jej Złoty Bilet, który jest przepustką do domu modeli i modelek, co pozwoliło na pominięcie jednego etapu, w którym prowadzona jest selekcja wśród uczestników. Mimo że nie udało jej wygrać, producenci popularnego formatu dostrzegli drzemiący w niej potencjał i złożyli jej propozycję nie do odrzucenia.

El Dursi przyjęła ofertę i została prowadzącą programu randkowego Hotel Paradise. Najwyraźniej spełniła oczekiwania produkcji, ponieważ udało jej się utrzymać posadę przez cztery sezony i zdaje się, że to ona będzie gwiazdą kolejnych dwóch. Pomimo zajętości udało jej się ułożyć życie prywatne. Od lat jest związana z Jackiem Leszczyńskim. Para wychowuje razem synów – Dawida oraz Jana.

Klaudia El Dursi kupiła apartament

32-latka postanowiła zainwestować swoje zarobione pieniądze. Ponad rok temu pochwaliła się, że kupiła nowy apartament. Pokazała wtedy, jak wyglądają jej wnętrza w stanie deweloperskim. Jak zdradziła w rozmowie z Pomponikiem, na początku remontu spadło na nią wiele problemów:

Teraz zaczęłam widzieć światełko w tunelu, bo był taki czas, że wszystko szło nie tak, wszystko musieliśmy skuć i położyć na nowo, bo było tyle błędów i niedopatrzeń, że obawialiśmy się, że jak to zabudujemy, to będzie katastrofa. […] Było dużo stresu, dużo nerwów i nieprzespanych nocy, ale teraz widzę światełko w tunelu, będzie montaż mebli i będzie pięknie – wyznała.

Gwiazda po paru miesiącach nareszcie pokazała, na jakim etapie remontu jest jej nowe gniazdko. Wszystko zrelacjonowała na swoim Instagramie:

Nie mogłam się powstrzymać i wpadłam jeszcze na chwilę do mieszkania zobaczyć, co udało się zamontować. Za wiele wam nie pokażę, ale proszę bardzo… to jest kawałek mojej garderoby. Złoto oczywiście, jako nadworna sroka, coś tam złotego musi być. Tutaj będzie szyba, tutaj będzie lustro, będzie pięknie – zapowiedziała z optymizmem.

Po chwili jednak zwróciła uwagę na coś, co jej się nie podoba i podzieliła się pomysłem, jak to zmienić:

Słuchajcie, jedyne co mi przeszkadza w mojej pięknej, beżowej garderobie, bo ogólnie założenie jest takie, że tu będzie wszędzie jasno i beżowo, to te paskudne grafitowe okna, znaczy te ramy. Zastanawiam się, co mogę z tym zrobić. Wpadłam na pomysł, żeby to okleić taką folią, co się okleja samochody. Mam nadzieję, że to się uda.

W naszej galerii zdjęcia. Podoba Wam się nowa garderoba Klaudii El Dursi?


Klaudia El Dursi pokazała apartament

Klaudia El Dursi pokazała apartament

Klaudia El Dursi pokazała apartament

Klaudia El Dursi pokazała apartament

Klaudia El Dursi pokazała apartament

Klaudia El Dursi pokazała apartament

Komentarze

 • Ewa pisze:

  Jest piękniejsza niż typowa blond Polka i to jej pomogło. Wygląd. No i niech tam. Takich szczęściar jak ona, jedna na miliony.

 • Gość pisze:

  NIE WYTRZYMAŁAM I SIĘPOCHWALIŁAM ,

 • Lol pisze:

  Bawi mnie jak takie laleczki pisza jak to sie nie napracuja. Niech ida do kamieniolomu i wtedy kupuja apartamenty😉

  • Gość Ilona. S pisze:

   Gdybyś miał więcej oleju w głowie to byś też nie musiał pracować w… Kamieniolomie… Ile ZAJADU I ZAZDROŚCI LUDZIE ZYCZCIE A BĘDZIE WAM ZYCZONE

 • Gość pisze:

  Brawo Klaudia

 • Gośćja pisze:

  Ta dziewczyna nie ma w sobie kompletnie nic. Jest tak bezpłciowa, podczas prowadzenia tego programu że jeszcze takiego drewna to nie widziałam jak ona. No ale cóż.. Ktoś tam widocznie coś w niej zobaczył.

  • Victhor pisze:

   Ktoś tu ewidentnie ma ból d…. Miss Bzdziszewa się odezwała i z zazdrości bardziej słomę w buty wciśnie aby nikt nie widział że wystaje

  • Marta pisze:

   Sama jesteś drewno. Klaudia to przepiękna kobieta każda może jej pozazdrościć.

  • Gość pisze:

   Nie ma w sobie nic. Jest piękna, inteligentna, pracowita, oprócz paradajsa ma swoją firmę, jest wesoła. Takie całkiem nic zazdrośniku

 • Gość pisze:

  Taki live sie pracuje sie ma 90% chce pracować 4 dni a będzie mniejsza inflacja jak będzie wieksze bezrobocie czyli brud smr..d ubustwo jak za ku..ew i złodziei ale 5dni po 8h od 7-15 jak w pgrach i wolne weekendy niech zostaną i to tyle

 • GośćIgit pisze:

  Zwykła kukła jakich wiele.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×