(ok)Kinga Rusin zapowiada nowy program. Nie wszyscy jednak się ucieszyli. „Tym postem jestem rozczarowana”

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin zapowiedziała nowy program. Takiej reakcji nie mogła się spodziewać. Internautka nie ukrywała zbulwersowania. Co jej nie pasowało?

Kinga Rusin rozpoczęła swoją karierę w dziennikarstwie w 1993 roku. Była prezenterką oprawy dnia, a także pracowała w redakcji Teleexpressu. Rok później za miłością wyjechała do Waszyngtonu, gdzie spędziła trzy lata. W tym czasie tworzyła materiały informacyjne dla Telewizji Polskiej, a także zdalnie pracowała nad artykułami, które ukazywały się w magazynie Twój Styl.

Po powrocie do kraju zdecydowała się związać ze stacją TVN. Wkrótce została jedną z najpopularniejszych twarzy komercyjnego nadawcy. Była prezenterką m.in. w Dzień Dobry TVN, You Can Dance oraz Agent – Gwiazdy. Ma za sobą również udział w programie Taniec z gwiazdami, w którym partnerował jej Stefano Terrazzino. Kinga radziła sobie na parkiecie znakomicie, dzięki czemu przez każde kolejne etapy szła jak burza. Ostatecznie okazała się bezkonkurencyjna.

W 2020 roku dziennikarka zdecydowała się wycofać z pracy w telewizji. Wraz z początkiem pandemii koronawirusa wyjechała z kraju i zaszyła się na Malediwach. Jakiś czas temu przeniosła się do Kostaryki, gdzie postanowiła zamieszkać wraz z partnerem, Markiem Kujawą. Gwiazda podzieliła się niedawno zdjęciami zapierającej dech w piersiach posiadłości. Nie da się ukryć, że jest to luksus na miarę Kardashianek.

Kinga Rusin zapowiada nowy program. Nie wszystkich ucieszył ten fakt

Kinga Rusin jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Mimo że od dwóch lat nie mieszka w Polsce, nie zapomina o ojczyźnie. Co jakiś czas komentuje decyzje naszych rządzących i nie pozostawia na nich suchej nitki. Wspiera również szczytne cele. Na 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała niemałą kwotę pieniężną.

Tym razem dziennikarka, pływając na desce surfingowej, zapowiedziała swój nowy program:

Mój nowy poranny program. Surfing codziennie od 7:00 do 9:00.

Gwiazda miała na myśli oczywiście codzienne oddawanie się pasji. To jednak nie wszystkim się spodobało:

Pięknie, ale nie w porę, nie teraz. Popieram Pani poglądy, ale tym postem jestem rozczarowana – napisała zbulwersowana internautka.

Przypominamy, że dziś jest światowy dzień walki z depresją, dlatego obserwatorce Kingi nie spodobał się jej nowy post.

Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?


Kinga Rusin | fot. Instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin | fot. Instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×