Obłędnie seksowna Kinga Rusin kusi ciałem w samym staniku! To jest najpiękniejsze zdjęcie weekendu!

Kinga Rusin od dawna rozpieszcza swoich fanów pięknymi zdjęciami z egzotycznych podróży. Tym razem gwiazda TVN zaprezentowała się w weekendowej bardzo zmysłowej odsłonie. Ta piękna fotka rozbiła internetowy bank.

Kinga Rusin niebawem skończy 50 lat, jednak śmiało można powiedzieć, że jej zegar biologiczny zatrzymał się w wieku 40 lat. Gwiazda Dzień Dobry TVN od lat jest inspiracją dla wielu polskich kobiet, a nawet młodych dziewczyn. Rusin imponuje zjawiskową figurą, wysportowanym i bardzo zadbanym ciałem, ma piękną młodą cerę, lśniące włosy oraz wyróżnia się światłym postrzeganiem świata oraz realną interpretacją współczesnych problemów społecznych.

Kinga walczy o prawa kobiet, związków homoseksualnych, zwierząt oraz broni jak lwica polskich drzew oraz puszczy. Rusin jest  przedstawicielką kobiet wyzwolonych, błyskotliwych, niezależnych od świata mężczyzn, znającej swoją wartość. Dziennikarka bardzo często wypowiada się w kontrowersyjnych tematach, ostro wyrażając swoje zdanie nie zwracając uwagi na opinię publiczną. Przez to prezenterka uchodzi za wojowniczkę, a zatem i trudnego przeciwnika. W chwilach wolnych Rusin publikuje ważne posty, które natychmiast stają się tematem wielu publicznych debat. Tym razem dziennikarka na chwilę odeszła od polityki, prezentując się w weekendowej seksownej odsłonie:

Pomimo tego, że ostatnio dużo rzeczy mnie autentycznie martwi mam też sporo powodów do radości i satysfakcji. A najbardziej się cieszę z tego, że Ludzi Dobrej Woli Jest Więcej❤️! – napisała Kinga.

Prezenterka śniadaniówki wygląda na zdjęciu jak Irina Shayk. Kinga ma na sobie sportowy zielony stanik oraz zjawiskową rozpiętą białą koronkową tunikę. Na fotce doskonale widać wyćwiczone ciało, a szczególnie płaski i umięśniony brzuch prezenterki. Do tak sensualnego looku Kinga uroczo się uśmiecha mając na włosach dziewczęcy wianek z białych róż. W takiej pięknej odsłonie dawno Rusin nie widzieliśmy.

Co wy na to?

Kinga Rusin pierwszy raz wyjawiła tak wiele o swoim ukochanym Marku Kujawie! Już wiadomo co naprawdę ich łączy i czy planują ślub!

Kinga Rusin celowo włożyła taką koszulkę po wyjściu z „Dzień Dobry TVN”! Dosadny przekaz gwiazdy!


Kinga Rusin kusi w staniku

Kinga Rusin kusi w staniku

Kinga Rusin - futrzane kapcie - Instagram Stories

Kinga Rusin - futrzane kapcie - Instagram Stories

Kinga Rusin w białej stylizacji

Kinga Rusin w białej stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×