Kinga Rusin rzadko wspomina tatę. W Dniu Ojca zrobiła wyjątek. To, co napisała łamie serce: „Tak żałuję, że mój tata nie zobaczył jak sobie poradziłam”

Kinga Rusin ojciec

Kinga Rusin z okazji Dnia Ojca wkleiła niesamowite zdjęcie ze swoim ojcem. Pod archiwalną fotografią pojawił się także niebywale emocjonalny wpis dziennikarki TVN. Przygotujcie chusteczki.

Kinga Rusin znana wszystkim z popularnej śniadaniówki TVN-u jest córką Pawła Rusina i jego żony Marii, wieloletniej pracownicy biura handlu zagranicznego Telewizji Polskiej. Niestety tata dziennikarki dawno temu zmarł, zatem Kindze pozostają jedynie miłe wspomnienia z młodości. Wspaniałą okazją, aby uczcić pamięć taty jest dzisiejsze święto. Właśnie Dzień Ojca skłonił prezenterkę Dzień Dobry TVN do wzruszających wspomnień, przy okazji których na profilu gwiazdy pojawiła się niezwykła fotka z dzieciństwa.

Kinga Rusin opublikowała archiwalne zdjęcie ze swoim ojcem. Fotografia to prawdziwy rarytas, pochodzi z 1971 roku, wówczas obecna gwiazda telewizyjna miała roczek. Dziennikarka pod zdjęciem opublikowała również niezwykle emocjonalny i bardzo osobisty wpis dotyczący jej nieżyjącego już ojca:

Lato 1971… Taki prezent w dniu ojca dostałam od mojej mamy. Tak żałuję, że mój tata nie zobaczył jak sobie poradziłam, jak zbudowałam na nowo swoje życie, jak wychowałam jego wnuczki, wróciłam do telewizji, zbudowałam firmę kosmetyczną. Została ze mną jego energia, ciekawość świata i wiara, że nie ma rzeczy niemożliwych, że chcieć to móc. Dziękuję – napisała Rusin.

Kinga Rusin jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek, od lat ma status gwiazdy telewizji oraz wybitnej osobowości. Oprócz sukcesów zawodowych Rusin jest także spełnioną mamą dwóch dorosłych pięknych córek: Poli i Igi oraz zakochaną w Marku Kujawie szczęśliwą partnerką. To z pewnością jest wielkim powodem do dumy nie tylko dla dziennikarki, ale także jej pięknej mamy.

Niestety tata takich wspaniałości nie doczekał, ale z całą pewnością również miałby powody do wielkiej radości z osiągnięć swojej pociechy. Pod zdjęciem rocznej Rusin z tatą pojawiły się przemiłe komentarze od internautów:

  • Pani Kingo tata widzi to wszystko i jest bardzo dumny z tych wszystkich osiągnięć
  • Pięknie upamiętnione święto
  • Wzruszające słowa
  • Może właśnie Tata w tym wszystkim Pani pomagał
  • Taka kobieta, że hej. Tata byłby DUMNY
  • Pani Kingo, piękny prezent ! To, czego Pani dokonała, wprawia w zdumienie. Pisze Pani, że żałuje, iż Pani tata nie widzi Pani dokonań. Zapewne myśląc o swoim tacie i o tych dokonaniach widzi Pani oczyma wyobraźni, jak bardzo Pani tata cieszy się razem z Panią z tych sukcesów.
  • Jest Pani naprawdę silna kobieta
  • Dobrze że jeszcze jest Mama która mogła dać Pani zdjęcie Taty
  • Jak piękne są te słowa
  • Jest na pewno z Pani dumny

Nie ukrywamy, że wpis dziennikarki wzruszył również nas.

View this post on Instagram

Wyjątkowy dzień w wyjątkowym towarzystwie. Wchodząc do lokalu wyborczego minęłyśmy reprezentantkę Polski w windsurfingu, która ostatnio bardziej niż z wyczynów sportowych słynie z homofobicznych, agresywnych wypowiedzi, za które musiała nawet przeprosić swoją koleżankę z kadry (przeprosiny później odwołała). Jako medalistka Olimpijska powinna wiedzieć, że koła na fladze olimpijskiej symbolizują różnorodność i jedność ludzi. Skoro tak bardzo jej to nie pasuje to może nie powinna brać udziału w Igrzyskach? Podziwiam za wyniki sportowe, ale wstyd mi, że osoba która reprezentuje nasz kraj kojarzy się na świecie z pogardą i nienawiścią dla ludzi, którzy myślą i czują inaczej niż ona. Wśród sportowców są też osoby homoseksualne osiągające nieprawdopodobne sukcesy. Czy Klepacka nie podaje im ręki? A może oni jej…? Wstyd pani Zofio – powiedziałam to mijając Panią i powtórzę to tutaj raz jeszcze. Nagrała Pani mnie i moją rodzinę (chociaż moja mama wyraźnie powiedziała Pani, że sobie tego nie życzy). Ciekawy sposób na fejm w prawicowych mediach. Może liczy Pani na medal, tym razem od prezydenta: „medal za ofiarność i odwagę”, w uzasadnieniu: ryzykując życiem odważyła się nakręcić Rusin. Ps. Prawicowi sensaci grzmią, że zaatakowałam Klepacką i krzyczałam. Serio? Pokażcie mi to nagranie? Ja stałam spokojnie, kiedy pani Klepacka ruszyła na mnie dzierżąc w dłoni oręż w postaci telefonu. Pokrzykiwała, obrażała mnie i nagrywała moją rodzinę, bez jej zgody.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Zobacz: Kinga Rusin w stylizacji, która ścina z nóg! Jej niebieska spódnica to marzenie każdej stylowej kobiety!

Zobacz: Iga Lis została redaktorką “Vogue’a”! W pierwszym tekście wyjawiła sporo osobistych sekretów! Jest też piękna sesja!

Zobacz: Kinga Rusin nago! Rozbierana sesja 48-letniej gwiazdy robi ogromne wrażenie! Co za ciało!


Roczna Kinga Rusin na rękach swojego ojca

Roczna Kinga Rusin na rękach swojego ojca

Kinga Rusin z mamą

Kinga Rusin z mamą

Kinga Rusin pokazała mamę

Kinga Rusin pokazała mamę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×