Kinga Rusin opowiedziała o ślubie z Markiem Kujawą. Jednym zdaniem zmiażdżyła Tomasza Lisa

Kinga Rusin, Tomasz Lis, Marek Kujawa

Kinga Rusin, Tomasz Lis, Marek Kujawa

Kinga Rusin o ślubie z Markiem Kujawą

Po małżeńskim fiasku, jakie czekało na nią w związku z Tomaszem Lisem, Kinga Rusin na chwilę zwątpiła w miłość i uczucia. Na szczęście tylko na chwilę, bo radość, zaufanie i partnerstwo znalazła u boku przystojnego prawnika Marka Kujawy, który swojej partnerce dałby gwiazdkę z nieba, gdyby tylko tego zapragnęła. Uchodzą za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w show-biznesie, a choć rzadko pokazują się razem na salonach, nikt nie wątpi w ich uczucia.

Od miesięcy co jakiś czas na jaw wypływają plotki o zaręczynach i ślubie, który podobno planują po kryjomu, w tajemnicy przed całym światem. Gdy Marek zabrał Kingę w bajeczną podróż jej marzeń, fani liczyli, że wróci z pierścionkiem na palcu i z duszą na ramieniu powędruje do ołtarza. Kinga długo nie komentowała tych doniesień, wreszcie jednak postanowiła zabrać głos, zmęczona nieustannym zamieszaniem wokół jej życia uczuciowego:

Co to za obsesja z tym ślubem?! Nie rozumiem tego. Już miałam jeden ślub. Czy to coś zmieniło na lepsze, zadecydowało o moim szczęściu? Nie. Nad drugim się w ogóle nie zastanawiam. Mam mnóstwo innych rzeczy do zrobienia – zapewnia w rozmowie z „Fleszem”

Wygląda na to, że na białą suknię i córki Rusin w roli druhen nie mamy na co liczyć w najbliższym czasie, ale kto wie? Może gdy Kinga przestanie się realizować, osiągnie zawodowo wszystko, co sobie wymarzyła i nie będzie już goniła za żadnym wyśnionym sukcesem? Wszystko przed nią.

Najważniejsze, że się kochają. Do tego nie potrzeba przecież żadnego papierka.

Tak gorąco jeszcze nie było! Kinga Rusin i Marek Kujawa nie powstrzymali namiętności nawet na imprezie! Istne szaleństwo!

Tabloid ujawnił sekrety Marka Kujawy! Kinga Rusin tak łatwo mu tego nie podaruje!

Kinga Rusin pokazała swoją zmasakrowaną twarz po wypadku na stoku. Aż boli od samego patrzenia


Ślub Kingi Rusin i Tomasza Lisa

Ślub Kingi Rusin i Tomasza Lisa

Kinga Rusin i Tomasz Lis - Bal Dziennikarzy

Kinga Rusin i Tomasz Lis - Bal Dziennikarzy

Ostatni wspólny Bal

Ostatni wspólny Bal "przyjaciółek" Kingi Rusin i Hanny Lis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×