Kinga Rusin zdecydowała się na odważne wyznanie. Wyjawiła, że była poważnie chora

Kinga Rusin bez makijażu

Kinga Rusin bez makijażu

Kinga Rusin była chora na Hashimoto

Kinga Rusin prezenterka programu Dzień Dobry TVN dziś jest szczęśliwą kobietą. Okazuje się, że wcale nie zawsze było tak kolorowo. O jej rozwodowym dramacie z Tomaszem Lisem wiedzieli wszyscy. Ale to nie koniec jej problemów. W tym samym czasie dziennikarka była poważnie chora.

Bardzo źle się czuła, cały czas była zmęczona, nie miała na nic siły i przybierała na wadze. Na samym początku myślała, że powodem jest przepracowanie. Jednak po jakimś czasie zaniepokoiła ją nieustająca apatia i ospałość. Zdecydowała się na badania. Zdiagnozowano u niej chorobę tarczycy, Hashimoto.

Nie mam wątpliwości, że to stres związany z rozwodem, dramatyczny rozpad rodziny i destrukcyjne emocje wpędziły ją w chorobę – wyznała jej znajoma w Dobrym Tygodniu.

Od momentu diagnozy dziennikarka rozpoczęła walkę o zdrowie.

Zadbałam o siebie. Podstawą wszystkiego jest pozytywne myślenie. Szukanie cały czas jasnej strony księżyca. Dałam siłę i broń swojemu organizmowi. Nie miałam wyjścia, musiałam wywrócić swoje życie do góry nogami i zmienić wszystkie nawyki – pisze Kinga w książce Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik.

Gwiazda niedawno odebrała kolejne wyniki badań i ma powody do radości. Teraz martwi się o swoje córki, bo zdaje sobie sprawę, że ta choroba może być dziedziczna.

Jest teraz pełna energii i uśmiechnięta. Nie przestaje dbać także o swój wygląd, a ostatnio zmieniła fryzurę i po wielu latach zdecydowała się na grzywkę.

Zobacz także: Kinga Rusin i Marek Kujawa mają receptę na udany związek! A co ze ślubem?

Kinga Rusin - Dzień Dobry TVN 25.03

Kinga Rusin opowiedziała o swojej chorobie

Kinga Rusin - Cavaliada 2017

Z jaką chorobą zmagała się Kinga Rusin?


kinga-rusin-w-wenecji
Kinga Rusin w Wenecji spędzała swoje 46. urodziny

Kinga Rusin w Wenecji spędzała swoje 46. urodziny

Agent Gwiazdy 2 - odcinek 5 Kinga Rusin

Agent Gwiazdy 2 - odcinek 5 Kinga Rusin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×