Kim Kardashian pokazała swoją willę w luksusowym magazynie! Tak mieszka z Kanye i dziećmi

Kim Kardashian pokazała swoją willę. Jak mieszka w posiadłości, którą dzieli z Kanyem Westem i dziećmi? Zdjęcia z luksusowego magazynu obiegły media. 

Kim Kardashian od momentu, w którym stała się rozpoznawalna w Stanach Zjednoczonych, ze swojego nazwiska stworzyła markę. Nie tylko wraz z rodziną wzięła udział w reality show, ale także stworzyła linię kosmetyków, której produkty błyskawicznie znikają z półek.

Oprócz tego Kim regularne udziela wywiadów, w których odsłania kulisty swojej prywatności. Niedawno poszła o krok dalej i w jednym z luksusowych, amerykańskich magazynów, pokazała wspaniałą posiadłość, w której mieszka z mężem i dziećmi.

Kim Kardashian i Kanye West tym samym otworzyli fanom drzwi do swojej futurystycznej rezydencji w Los Angeles, dając fanom spojrzenie na ich intymną część życia.

Kim Kardashian – jak mieszka?

Małżonkowie mieszkają w luksusowej rezydencji, która znajduje się w Hidden Hills. Po miesiącach remontów stworzyli swoje wymarzone miejsce do życia, do którego wprowadzili się w 2017 roku. Jedną z dokonanych przez nich zmian było połączenie dwóch basenów w jeden.

Chociaż jest z pewnością idealnym miejscem do odpoczynku, jak zdradziła Kim w rozmowie z Q and A for Architectural Digest, nigdy z niego nie korzystała:

Tak, możesz w to uwierzyć? Ale uwielbiam nasz basen. Wiesz, że nie mamy jacuzzi? – mówiła celebytka w wywiadzie.

To jednak nie problem, ponieważ cały basen jest podgrzewany. Nie jest zbyt głęboki, przez co stanowi idealne miejsce, w którym mogą bawić się dzieci.

Kim Kardashian - basen. Jak wygląda?

Kim Kardashian – basen. Jak wygląda?

W posiadłości, którą zamieszkują małżonkowie, jest luksusowo. Jednocześnie jest to miejsce przyjazne dzieciom. Jak udało się połączyć te dwie kwestie? Okazuje się, że rodziców zainspirowała najstarsza z ich córek, North. Chcieli stworzyć miejsce, w którym zarówno dziewczynka, jak i jej rodzeństwo będzie mogło czuć się bezpiecznie i przyjaźnie.

Nie brakuje więc szerokich korytarzy, po których można jeździć na deskorolkach oraz niskich schodów, które idealnie zastępują półki z zabawkami. Pokoje są na tyle przestrzenne, że dzieci Kardashian i Westa mogą w nich uczyć się tańca, grać na pianinie czy skrzypcach. Każdy z nich jest stylowo wyposażony, tak jak pokój North, który jest różowy i niezwykle uroczy.

Zdjęcia luksusowego domu Kim i Kanye’go Westa znajdziecie w galerii.

Zobacz także: Kim Kardashian jest poważnie chora. Przez przykrą dolegliwość może ucierpieć jej uroda


Kim Kardashian - basen. Jak wygląda?

Kim Kardashian - basen. Jak wygląda?

Kim Kardashian - jak wygląda jej dom?

Kim Kardashian - jak wygląda jej dom?

Kim Kardashian - zdjęcia posiadłości fot. Twitter

Kim Kardashian - zdjęcia posiadłości fot. Twitter

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×