Kim jest Ronnie Ferrari? Ile ma lat i jak nazywa się naprawdę? Tego o nim nie wiedzieliście

Ronnie Ferrari

Ronnie Ferrari

Kim jest Ronnie Ferrari, autor hitu Ona by tak chciała? Ile ma lat i skąd pochodzi? Jak nazywa się naprawdę? Polsat opublikował wywiad z gwiazdą Sylwestra 2019.

W sierpniu 2019 roku Ronnie Ferrari wrzucił na swój kanał piosenkę Ona by tak chciała i … singiel błyskawicznie stał się hitem, a sam Ronnie z dnia na dzień gwiazdą internetu. Do tej pory utwór odtworzono ponad 100 milionów razy! Raper i artysta hip-hopolo tak naprawdę nazywa się Hubert Kacperski. Ma 20 lat i mieszka w Gdyni, gdzie studiuje i tworzy muzykę.

Kim jest Ronnie Ferrari?

Co łączy Ronniego i Huberta?

Ronnie to jest jedna wielka taktyka. Chciałem stworzyć osobę kompletnie odmienną od mojego stylu życia, który prowadzę na co dzień. Zauważyłem, że Ronnie’go Ferrari i Huberta łączy kreatywność i nieprzewidywalność. Lubią kontrowersje, dlatego pomimo, że początkowo uważałem, że Hubert i Ronnie to są kompletnie dwie inne postaci, z czasem zauważałem, że to jest jedno i to samo. Tyle, że wiadomo, jeden jest bardziej agresywny na scenie, drugi kompletnie nie wychodzi na scenę, Ten drugi sobie żyje najzwyczajniej na świecie.

Czy ogromny sukces w tak krótkim czasie wywrócił Twoje życie do góry nogami?

Moje życie się kompletnie nie zmieniło po sukcesie tej piosenki. Warto zachować trzeźwość, żeby się w tym wszystkim nie pogubić, bo jest wiele przypadków, którym po prostu „odbija woda sodowa do głowy”. Z tego co mówią to mi nie odbiła.

Aktualnie studiujesz w Wyższej Szkole Bankowej, ale ponoć nie zawsze byłeś pilnym uczniem:

Nie byłem najlepszym uczniem, ale byłem najlepszym uczniem życia, które wiele mnie nauczyło, wielu algorytmów, które zachodzą między relacjami międzyludzkimi, jaką muzykę lubią ludzie, czego nie lubią. Za czym przepadają, czego nie chcą, nie pożądają. I tak sobie to badałem, analizowałem i się udało. Bardzo bym chciał, żeby ludzie patrząc na mnie, patrzyli na mnie, jak na chłopaka zza biurka.

Ronnie Ferrari - Sylwester 2019, Chorzów

Ronnie Ferrari – Sylwester 2019, Chorzów

Sylwester 2019 w Polsacie. Kto wystąpi?

31 grudnia na Stadionie Śląskim będzie naprawdę gorąco i to nie tylko za sprawą Ronnie’ego! Nie zabraknie takich przebojów jak „Mama ostrzegała” grupy Daj To Głośniej, „Layzee Fka Mr President i jego fenomenalnego „Coco Jumbo”, „Ostatniej nocki” Macieja Maleńczuka, „Miłości w Zakopanem” Sławomira oraz waszych ulubionych piosenek w wykonaniu Cleo, Michała Szpaka, Feela i wielu innych artystów.

Sylwestrowa Moc Przebojów – 31 grudnia o godzinie 20 w Polsacie!


Ronnie Ferrari – Roztańczony Narodowy 2019

Ronnie Ferrari – Roztańczony Narodowy 2019

Ronnie Ferrari z dziewczyną

Ronnie Ferrari z dziewczyną

Ronnie Ferrari z dziewczyną

Ronnie Ferrari z dziewczyną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×