Syn księdza w „Top Model”. Opowiedział, przez jakie piekło przeszedł. „To jest po prostu ciężkie”

Syn księdza w „Top Model”

Syn księdza w „Top Model”

Kim jest Mikołaj Krawiecki z Top Model? Ile ma lat? W 10. edycji na castingu pojawił się syn księdza, który podzielił się wzruszającą historią.

Top Model zadebiutowało na antenie TVN w 2010 roku. Od tego czasu na castingach pojawiły się tysiące uczestników, którzy marzyli o wielkiej karierze w świecie mody. Blisko 200 spośród nich miało okazję trafić do domu modelek i zawalczyć o miejsce w finałowej stawce. Niektórzy zdobywali się na szalone pomysły, aby tylko zwrócić na siebie uwagę jurorów, inni podbijali ich serca wrodzoną skromnością i urodą.

Program jest olbrzymią szansą na zrobienie międzynarodowej kariery. Wielu śmiałków dzięki udziałowi w show wypłynęło na szerokie wody show-biznesu – tak jak Karolina Gilon, Mateusz Maga, Jakob Kosel czy Karolina Gilon. Inni natomiast skupili się na swoim życiu prywatnym.

W każdej edycji widzowie poznają historie uczestników, które nie raz wyciskają łzy z oczu. Bardzo często pod szerokim uśmiechem skrywają osobiste tragedie, a udział w Top Model pomaga im pokonać swoje słabości.

Top Model 10. Kim jest Mikołaj Krawiecki, syn księdza?

Mikołaj Krawiecki ma 22 lata i od niedawna mieszka w Warszawie. Do programu przyjechał z dziewczyną, Michaliną, którą poznał w górach. To ona zainspirowała go do tego, by spróbował swoich sił w Top Model, ponieważ od najmłodszych lat chodzi po wybiegach znanych projektantów.

Krawiecki wyznał, że jego ojciec jest księdzem grekokatolickim i przyznał, że jego dzieciństwo nie wyglądało normalnie. W okresie szkolnym dręczyli go rówieśnicy, którzy dopuszczali się wobec niego okrutnych czynów:

Moi rówieśnicy nie znali wtedy litości. Od pobić po rozbieranie mnie dla żartów przez kolegów. Jakieś takie frazesy, co do stosunków seksualnych z własnym ojcem, bo jest księdzem. Takie po prostu komunały: pedał. To jest po prostu ciężkie.

Mikołaj zdradził, że przy swojej dziewczynie czuje się swobodnie i nie myśli o tym, co spotkało go w przeszłości.

Mimo że Krawiecki jest pełnoletni, nadal niechętnie dzieli się z ojcem szczegółami ze swojego życia. Zapytany o to, czy wspiera go rodzina oraz jakie ma zdanie na temat jego kariery w modelingu, wyjawił, że nikomu jak dotąd o tym nie mówił:

Mój tata jest wymagający. Wolałbym powiedzieć mu po fakcie o udziale w programie, lub w ogóle nie mówić. Jestem dorosłym mężczyzną, prowadzę swoje życie. Granice zatarły się, kiedy zrobiłem sobie pierwsze tatuaże.

W materiale wideo wypowiedział się również jego ojciec kapłan, który przedstawił syna, jako niezwykle wrażliwego, ale i zbuntowanego, młodego mężczyznę:

Przede wszystkim jest to człowiek bardzo wrażliwy, ale jest też buntownikiem. Ja uważam, że bunt jest podstawą zdrowego człowieka. Jeżeli człowiek nie potrafi się zbuntować, to tak naprawdę niczego w życiu nie osiągnie.

22-latek nie traci jednak wiary w swoje możliwości i jest przekonany o tym, że w Top Model może pokazać, że stać go na więcej.

Jak widać, udział w programie był strzałem w dziesiątkę, ponieważ Mikołaj zachwycił jurorów i przeszedł do kolejnego etapu.


Mikołaj Krawiecki w programie Top Model

Mikołaj Krawiecki w programie Top Model

Mikołaj Krawiecki w programie Top Model

Mikołaj Krawiecki w programie Top Model

Mikołaj Krawiecki w programie Top Model

Mikołaj Krawiecki w programie Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×