Top Model. Najbardziej poruszająca historia drugiego odcinka. Coś czujemy, że Kacpra Jasińskiego zapamiętamy na długo

Top Model 10. Kacper Jasiński

Top Model 10. Kacper Jasiński

Top Model. W drugim odcinku nie brakowało poruszających momentów. Te zapewnił jeden z aspirujących modeli. Kim jest Kacper Jasiński? Ile ma lat i czym się zajmuje? 

W tym roku Top Model wystartował z jubileuszową, dziesiątą edycją. W środowy wieczór wyemitowano drugi odcinek nowej serii, który dostarczył widzom sporo emocji. Jurorzy postanowili wręczyć złoty bilet, który trafił w ręce Weroniki Zoń. Dzięki temu 21-latka jest pierwszą osobą, która zamieszka w domu modeli.

Top Model 10. Kim jest Kacper Jasiński?

Uczestnikiem, który pojawił się w drugim odcinku, był też Kacper Jasiński. Za kulisami wspierała go siostra Roksana. 20-latek na co dzień mieszka w jednym z łódzkich domów dziecka. Zdradził, że utrzymuje kontakt jedynie ze swoim ojcem, który niedawno walczył z problemami zdrowotnymi — chorym sercem:

Tata nie pracował w Łodzi. Nie miał nas jak utrzymywać. Kto miał z nami zostać?

Siostra Kacpra ujawniła, że ich rodzice się rozstali. Wówczas mama zaczęła mieć problemy z alkoholem. Przez to rodzeństwo trafiło do pogotowia opiekuńczego, potem do placówki wychowawczej.

Jurorzy postanowili dać Jasińskiemu szansę. Najpierw Dawid Woliński wybrał dla niego odpowiednią stylizację. Gdy 20-latek pojawił się na wybiegu, zachwycił jurorów. Joanna Krupa powiedziała, że wygląda jak Johnny Depp. Z kolei Marcin Tyszka stwierdził, że potencjalny model przypomina Roberta Pattisona. Fotograf postanowił zrobić mu kilka zdjęć. Nie miał wątpliwości, że wypadły doskonale:

Jest coś w tobie z takich aktorów z lat 90. amerykańskich, ale jesteś strasznie mroczny — powiedział Marcin Tyszka.

Na temat Kacpra wypowiedziała się też Katarzyna Sokołowska. Powiedziała, że powinien popracować nad nerwami i opanowaniem stresu:

Natura cię obdarzyła bardzo hojnie, naprawdę. Jedyne co, to musisz popracować nad nerwami.

Wtórowała mu Joanna Krupa, która podkreśliła, że potencjalny klient nie zaakceptowałby takiego zachowania:

Przyszłość zależy od ciebie, bo nas nie będzie zawsze i jak dzisiaj wyszedłeś przed nami, jak się stresowałeś, jak oddychałeś mocno, to klient by tego nie akceptował.

Ostatecznie Kacper Jasiński przeszedł do kolejnego etapu. Jak myślicie, ma szansę podbić świat mody?


Kim jest Kacper Jasiński z Top Model?

Kim jest Kacper Jasiński z Top Model?

Kim jest Kacper Jasiński z Top Model?

Kim jest Kacper Jasiński z Top Model?

Kim jest Kacper Jasiński z Top Model?

Kim jest Kacper Jasiński z Top Model?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×