Kelly Preston nie żyje. Żona Johna Travolty przegrała walkę z chorobą

Kelly Preston

Kelly Preston

Kelly Preston nie żyje. Żona Johna Travolty zmarła w niedzielny poranek, co na Instagramie potwierdził jej mąż. Miała zaledwie 57 lat.

Kelly Preston i John Travolta pobrali się w 1991 roku. Ich pierwszy syn, Jett, urodził się dwanaście miesięcy później. Niestety kilka lat później doszło do tragedii, a chłopak zmarł podczas wakacji na Bahamach. Małżonkowie wychowywali także córkę Ellę Bleu i Benjamina.

Kelly Preston nie żyje. John Travolta potwierdził śmierć żony

Kelly Preston od dwóch lat zmagała się z rakiem piersi. Niestety w niedzielny poranek tę walkę przegrała, o czym poinformował magazyn People:

Była bystrą, piękną i kochającą duszą, która bardzo troszczyła się o innych i która ożywiała wszystko, czego dotknęła. Jej rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w tym czasie – podaje magazyn.

W poniedziałkowy poranek John Travolta potwierdził informacje podawane przez kolorową prasę. Na Instagramie pożegnał żonę. Opublikował jedno z ostatnich jej zdjęć. W opisie podziękował wszystkim, którzy wspierali ją w codziennej walce o zdrowie:

Z bólem serca informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Stoczyła odważną walkę, w którą wspierało ją wiele osób. Moja rodzina i ja jesteśmy wdzięczni lekarzom i pielęgniarkom w MD Anderson Cancer Center, wszystkim ośrodkom medycznym, które pomagały, a także przyjaciołom i bliskim, którzy trwali u jej boku. Miłość Kelly i jej życie zostaną zapamiętane na zawsze. Teraz poświecę się moim dzieciom, które straciły matkę, wybaczcie, jeśli zniknę na chwilę. Ale proszę wiedzcie, że czuje wdzięczność za tę miłość, którą otrzymałem od was w ostatnim czasie.

View this post on Instagram

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many.  My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while.  But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

A post shared by John Travolta (@johntravolta) on

Internauci w komentarzach składają rodzinie kondolencje, próbują dodać nieco otuchy w tym trudnym czasie.


Kelly Preston nie żyje

Kelly Preston nie żyje

50 Cent, John Travolta, Kelly Preston - premiera filmu

50 Cent, John Travolta, Kelly Preston - premiera filmu "A Star Wars Story", Cannes 2018

Kelly Preston

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×