Menadżer Kultu przerwał milczenie. Zdradził, co dolega Kazikowi. Komentarz nie napawa optymizmem

Kazik Staszewski

Kazik Staszewski

Kazik Staszewski został podłączony pod specjalistyczną aparaturę, o czym poinformowano na stronie zespołu Kult. Menadżer grupy zabrał głos i zdradził, co dolega muzykowi.

Kazik Staszewski jest liderem zespołu Kult. Chociaż przez pandemię koronawirusa muzycy nie mogli grać koncertów, dzięki temu, że nieco poluzowano obostrzenia, szykowali się do powrotu na scenę. Chcieli się spotkać z fanami, niezależnie od tego czy zamierzają się szczepić przeciw COVID-19. Uważają, że ich muzyka powinna łączyć, a nie dzielić, o czym podkreślili w oficjalnym oświadczeniu, które pojawiło się na Facebooku:

W związku z tym, że zaczynają pojawiać się pogłoski o koncertach i festiwalach przeznaczonych tylko dla zaszczepionych, chcemy opublikować w tym miejscu naszą decyzję. Grupa KULT nie bierze udziału w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni. Apartheidowi mówimy zdecydowanie NIE. CHCEMY ŁĄCZYĆ, A NIE DZIELIĆ.

Kazik Staszewski podłączony pod aparaturę. Co mu dolega?

W środowe popołudnie media obiegły informacje, że Kult odwołuje koncerty. Powodem tej decyzji jest niedyspozycja Kazika:

Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze. Wkrótce poinformujemy o nowych terminach tych wydarzeń. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowają swoją ważność dla nowych dat.

W krótkim czasie pojawiło się też zdjęcie muzyka w masce. W podpisie przekazano, że „walka trwa”.

Zaniepokojeni fani dzielili się swoimi spekulacjami na temat tego, co dolega Kazikowi. Pojawili się tacy, którzy uważają, że walczy on z koronawirusem. Menadżer grupy przerwał milczenie. W rozmowie z Wirtualną Polską zaprzeczył, że muzyk zmaga się z wymienioną przypadłością:

Ludzie żyją w szaleństwie, wszystko kojarzą z COVID-em, jakby nie było innych chorób i innych dolegliwości – komentuje Piotr Wieteska.

Okazało się, że specjalistyczna aparatura nie służy do podawania tlenu. Maska jest częścią nebulizatora. Muzyk za jego pomocą nawilża struny głosowe. Wieteska ujawnił też, że podpis „walka trwa” dotyczy piątkowego koncertu Kazika. To, co powiedział, nie napawa optymizmem. Jeśli lider zespołu nie wróci do zdrowia, występ zostanie odwołany:

Koncert jest aktualny na obecną chwilę, jeśli będzie odwołany, to wtedy podamy informacje. Na razie walczymy o koncert w Poznaniu.

Trzymamy kciuki, by wydarzenie mogło się odbyć.


Kazik Staszewski

Kazik Staszewski

Kazik Staszewski - premiera filmu

Kazik Staszewski - premiera filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"

Kazik Staszewski traci słuch

Kazik Staszewski traci słuch

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×