Babcina sukienka, włosy błagające o fryzjera i te buty… Co się stało z Katie Holmes?! Wygląda koszmarnie!

Katie Holmes zaniedbała się

Katie Holmes zaniedbała się

Zaniedbana Katie Holmes na spacerze

Katie Holmes była niegdyś obiektem westchnień wszystkich nastolatków. Piękna, utalentowana, miała u swoich stóp cały świat. Związek z Tomem Cruisem sprawił, że znalazła się na okładkach wszystkich magazynów, a w mediach aż huczało. Gdy ich relacja rozpadła się, a Katie została sama z córeczką Suri, jej pozycja w branży rozrywkowej była już stabilna, a popularność rosła w zastraszającym tempie. Ciężko więc zrozumieć to, co stało się z aktorką.

Paparazzi przyłapali gwiazdę podczas popołudniowego spaceru z przyjacielem. W świetle dnia nie prezentowała się jednak tak spektakularnie jak niegdyś i wszystko wskazuje na to, że Holmes mocno przeholowała z dietą, na której wedle plotek znajdowała się przez kilka ostatnich tygodni. Jakiś czas temu naprawdę zachwyciła swoją sylwetką, ale teraz wzbudza tylko niepokój. Krótkie włosy, które jeszcze niedawno komplementowali wszyscy jej fani były w nieładzie, babcina sukienka wisiała na niej jak na wieszaku, a dekolt nie miał się na czym oprzeć.

Katie wyglądała na zmęczoną i zdecydowanie zbyt szczupłą, a okulary przeciwsłoneczne wcale nie pomagały w ociepleniu jej nowego looku. Miejmy nadzieję, że aktorce nie dolega nic poważnego, a jej waga wkrótce wróci do normy…

Katie Holmes zmieniła fryzurę i sporo schudła! Jej dieta wprawia w osłupienie

Katie Holmes i James Foxx po pięciu latach przestali ukrywać swój związek! Na Grammy 2018 nie szczędzili sobie czułości

Gwiazdy imprezują przed rozdaniem Grammy 2018: Kelly Clarkson, Rita Ora, Vanessa Hudgens, Katie Holmes


Katie Holmes zaniedbała się

Katie Holmes zaniedbała się

Katie Holmes zaniedbała się

Katie Holmes zaniedbała się

Katie Holmes zaniedbała się

Katie Holmes zaniedbała się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×