Katarzyna Żak zdradziła, jak pomogła mężowi schudnąć 30 kg!

Cezary Żak i Katarzyna Żak

Katarzyna Żak wiedziała, że bez pomocy rodziny Cezary Żak nigdy nie zdoła zgubić zbędnych kilogramów. Aktor schudł aż 30 kilogramów. Oczywiście, duża zasługa w tym dietetyka, ale też ukochanej żony, która na każdym kroku go dopingowała. Kiedyś Cezary wyznał, że Katarzyna przygotowywała mu zdrowie posiłki, które zawsze czekały na niego w lodówce. Aktorka potwierdziła to w Pytaniu na Śniadanie.

Na początku wcale nie widać tej różnicy. Ja wiedziałam, że każda uwaga: świetnie, super, że widać, po pasku, po koszuli to jest wsparcie. Małymi kroczkami i rzeczywiście to trwało, bo trwało półtora roku czy około dwóch lat – bardzo zdrowo się to odbyło, ale teraz najważniejsze jest to, że Cezary utrzymuje to – powiedziała. – Ciężko zmienić całkowicie styl życia uprawiając ten zawód, bo łączy się on z wieloma ograniczeniami. Myślę, że odrobinę zmienił, ale przede wszystkim zmienił filozofię żywienia.

Cezary Żak kiedy zaczął się odchudzać ważył 120 kilogramów, teraz jego waga spadła poniżej 90 kilogramów.

Nauczyłem się jeść mniej i rozsądnie, a ponadto poznałem swój organizm, jego potrzeby i przyzwyczajenia. Podjadanie to najgorszy wróg, nie tylko odchudzającej się osoby. Postanowiłem, że wydłużę swoje przerwy między posiłkami. Co prawda dietetycy zalecają, aby jeść częściej i mniej, ale na mnie to po prostu nie działało. Ja musiałem się najeść i dopiero wtedy mogłem wytrzymać bez kolejnych drobnych przekąsek – powiedział w wywiadzie dla Gazeta.pl.

Metamorfoza aktora jest naprawdę imponująca. Jednak zapytany o to, czy lepiej się czuje teraz we własnym ciele podkreślił, że chciał schudnąć nie dlatego, żeby się sobie bardziej podobać, ale po to, żeby zadbać o zdrowie.

 

Katarzyna Żak i Cezary Żak

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×