Młodsza córka Zbigniewa Wodeckiego przeszła wielką metamorfozę. Kasia Wodecka-Stubbs to przepiękna kobieta

Katarzyna Wodecka, córka Zbigniewa

Katarzyna Wodecka, córka Zbigniewa

Jak wygląda Katarzyna Wodecka-Stubbs?

Młodsza córka Zbigniewa Wodeckiego po śmierci genialnego artysty dba, aby pamięć po nim nigdy nie zgasła. 46-letnia Katarzyna Wodecka-Stubbs odziedziczyła po ojcu zamiłowanie do muzyki, ale również zjawiskową urodę. Zobacz, jak wygląda.

Zbigniew Wodecki zmarł nagle 22 maja 2017 roku. Wówczas cała polska branża muzyczna na długo wstrzymała oddech po tak wielkiej tragedii. Powodem śmierci muzyka był udar mózgu. Na pogrzebie Wodeckiego w Krakowie pojawili się prawie wszyscy polscy artyści, którzy znali i kochali piosenkarza. Wśród opłakujących śmierć gwiazdora była jego najbliższa rodzina. Wodecki był żonaty z Krystyną Wodecką od 30 czerwca 1971 aż do śmierci. Mieli troje dzieci – 48-letnią Joannę, 46-letnią Katarzynę Wodecką-Stubbs oraz 44-letniego syna Pawła.

Po śmierci Zbigniewa Wodeckiego, jego córka Katarzyna, która jest producentką filmów dokumentalnych i klipów reklamowych, zorganizowała znakomity Wodecki Twist Festival oraz wydała płytę z piosenkami ojca Dobrze, że jesteś. Katarzyna Wodecka-Stubbs zawsze była blisko związana ze swoim ojcem, zatem fani wokalisty właśnie w niej dopatrują się następczyni artysty. Kobieta muzyka kocha muzykę i faktycznie jest bardzo podobna do Zbigniewa:

Tata grał codziennie albo co drugi dzień, ale wolał jechać 500 km w nocy do domu w Krakowie, niż spać w hotelu. Rodzina i własne miejsce na ziemi to były dla niego sprawy najważniejsze – opowiadała Katarzyna Wodecka-Stubbs wr rozmowie z Onetem.

Katarzyna po śmierci swojego ojca znakomicie reprezentuje i dba o jego dorobek artystyczny. Dzięki jej fundacji legenda polskiej muzyki rozrywkowej jest prezentowana młodszym pokoleniom.

Zobaczcie, jak wygląda córka Zbigniewa Wodeckiego – Katarzyna Wodecka-Stubbs.

Zbigniew Wodecki rozdawał swój majątek ubogim! Kumplował się z biednymi i kloszardami!

Groby największych polskich gwiazd. Zobacz, gdzie pochowano Korę, Annę Przybylską, Violettę Villas

Olga Bończyk nie wypełni prośby rodziny Zbigniewa Wodeckiego?! Artystka ma własny plan na pielęgnowanie pamięci po zmarłym artyście!


Katarzyna Wodecka-Stubbs jest podobna do ojca

Katarzyna Wodecka-Stubbs jest podobna do ojca

Katarzyna Wodecka-Stubbs jest podobna do ojca

Katarzyna Wodecka-Stubbs jest podobna do ojca

Katarzyna Wodecka-Stubbs – młodsza córka Zbigniewa Wodeckiego

Katarzyna Wodecka-Stubbs – młodsza córka Zbigniewa Wodeckiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×