Kasia Skrzynecka pokazała, jak będzie wyglądać w „TTBZ”. Zmiana robi wrażenie – bardzo krótka fryzura i loczki. Czy to na pewno korzystna metamorfoza? Internauci nie mają wątpliwości

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem zza kulis Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazda zdecydowała się na metamorfozę. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Katarzyna Skrzynecka to jedna z największych gwiazd rodzimego show-biznesu. Na przestrzeni lat udowodniła, że jest kobietą wielu talentów. Znakomicie czuje się przed kamerami, na deskach teatru, a także przed mikrofonem. Gwiazda nagrała aż sześć albumów studyjnych. To, że ma piękny głos, udowodniła, biorąc udział w pierwszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dotarła do finału, gdzie nie miała sobie równych. Od drugiej edycji zasiada w jury show i ocenia występy kolegów i koleżanek po fachu.

Kasia ma bardzo napięty zawodowy grafik. W ostatnim czasie zachwyciła fanów rolą Marlenki Wolańskiej w serii filmów Kogel-Mogel. Wielu fanów tego filmu twierdzi, że to ona jest gwiazdą kontynuacji kultowej komedii. Zawodowe obowiązki aktorka doskonale łączy ze szczęśliwym życiem rodzinnym. Od wielu lat jest żoną kulturysty, Marcina Łopuckiego. Para wspólnie wychowuje córeczkę Alikię, która jest tak samo śliczna, jak jej mama.

Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze. Jak wygląda w loczkach?

Skrzynecka to jedna z gwiazd, która zyskała sobie wyjątkową sympatię fanów. Z wielkim zaangażowaniem prowadzi ona także swój profil w social mediach, gdzie chwali się kadrami z życia codziennego, ale także pokazuje, jak wygląda jej praca od kulis. Aktualnie trwają przygotowania do kolejnej edycji kultowego programu Polsatu, czyli Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Za jurorskim stołem nie zabraknie oczywiście Kasi, ale pojawi się też nowy juror. Obok Michała Wiśniewskiego, Katarzyny Skrzyneckiej i Małgorzaty Walewskiej zobaczymy Krzysztofa Cugowskiego.

Pierwsze odcinki już niedługo na antenie, a tymczasem Kasia postanowiła nieco zaszaleć z fryzurą. Jurorka zdecydowała się zakręcić loczki, a przez to jej włosy wydają się znacznie krótsze. Pokazała się fanom w momencie metamorfozy. Chociaż do studia dotarła mocno spóźniona, to nie opuszczał jej uśmiech.

DzieńDobryś w pracy @twojatwarzbrzmiznajomo. Wszyscy spóźnieni do studia ponad 40 minut z powodu GIGAkorka w deszczu … na wszystkich możliwych ulicach, którymi można by dostać się do studia Cyfrowego Polsatu – napisała.

Fani natychmiast zareagowali na post swojej ulubienicy. W komentarzach nie zabrakło komplementów.

  • Super.
  • Pani Kasia cudna.
  • Jak fryzura piękna! I uśmiech super.
  • Pięknie Kasiu.
  • W tych zakręconych włosach normalnie 10 lat młodziej.
  • Pani Kasiu wygląda Pani rewelacyjnie!

Nie można się dziwić internautom, bo w tej fryzurze jurorka wygląda korzystnie. Mamy nadzieję, że częściej będzie się pokazywać w tym wydaniu.


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Katarzyna Skrzynecka - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×