Kasia Glinka pozuje na plaży w obiektywie synka. Kostium podkreślił figurę 44-letniej gwiazdy

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka wraz z rodziną wybrała się na zagraniczne wakacje. Na plaży odganiają zimową aurę. Kostium kąpielowy doskonale podkreślił sylwetkę aktorki. Jak wygląda?

Katarzyna Glinka to aktorka filmowa i teatralna oraz prezenterka telewizyjna. W 2001 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Kilka miesięcy później debiutowała w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Długo nie musiała czekać na pierwsze propozycje. Od 2007 roku wciela się w postać Kasi Górki w serialu Barwy szczęścia, dzięki któremu zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. W tym samym czasie wzięła udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Ostatecznie rywalizację ukończyła na 3. miejscu, przegrywając o włos z Olgą BorysRafałem Mroczkiem. 3 lata później po raz kolejny mogła wykazać się talentem tanecznym. Tym razem została zaproszona do udziału w 11. edycji Tańca z gwiazdami. W parze ze Stefano Terrazzino dotarła do finału.

Mimo że aktorka regularnie pojawia się na planie serialu TVP, ma także mnóstwo czasu dla swojej rodziny, z którą właśnie wybrała się na rajskie wakacje.

Katarzyna Glinka w stroju kąpielowym. Jak wygląda?

Glinka od kilku lat jest w związku z Jarosławem Bienieckim, z którym zaręczyła się w 183 dniu od ich pierwszego spotkania. Kilka miesięcy później zostali rodzicami chłopca, dla którego wybrali imię Leo. W sierpniu ubiegłego roku zdecydowali się na kameralny ślub.

Wiem, wiem… miała być impreza, stado gości, jazz band i dużo dobrego jedzenia, ale zdecydowaliśmy się na skromniejszą wersję i bez świadków.

Od tamtego momentu małżonkowie starają się celebrować każdą wolną chwilę. Z uwagi na trwające ferie zimowe, oraz fakt, że Kasia i Filip, jej syn, wkrótce będą obchodzić urodziny, wybrali się za granicę.

Korzystając ze sprzyjających warunków pogodowych, już pierwszego dnia wyskoczyli na plażę. 10-latek postanowił sfotografować matkę, która zażywała kąpieli słonecznych. Glinka włożyła jednoczęściowy strój kąpielowy w biało-czarne pasy, który idealnie podkreślił jej płaski brzuch. Podczas gdy inne mamy często przez kilka lat borykają się z nadprogramowymi kilogramami po ciąży, ona w błyskawicznym tempie wróciła do dawnej sylwetki.

W obiektywie mojego Syna.
Każda nasza podróż ma jakiś ukryty cel.
Ta jest szczególna, bo podczas tego wyjazdu spełniamy moje i Filipa marzenie Urodzinowe.
Ale pierwszy dzień zawsze wygląda tak samo…
Leżymy na plaży – napisała.

Fani nie szczędzą jej komplementów:

 • Pięknie!
 • Bawcie się dobrze, strój plażowy PIĘKNY.
 • Wspaniale.
 • Elegancko.
 • Ale jesteś szczuplutka!
 • Ma syn oko. Piękne zdjęcie. Rośnie drugi Marcin Tyszka.

Takiej figury może pozazdrościć Kasi niejedna gwiazda.


Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wzięli ślub

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wzięli ślub

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ale jakiej gwiazdy. Co Wy macie z tymi gwiazdami. Koło gwiazdy to ona nawet nie przechodziła…

 • Gość pisze:

  Taki live bogaci to mają źycie tylko szampana brakuje a pan nawałka pisźczu dudek nowymi trenerami repry nawet eksperci są w szoku i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×