Katarzyna Glinka w nowej fryzurze. Nie można się oprzeć przed porównywaniem jej do Shakiry. Co za metamorfoza!

Glinka jak Shakira

Glinka jak Shakira

Katarzyna Glinka zaskoczyła fanów i pokazała się we fryzurze, która natychmiast sprowokowała porównania do Shakiry. Jak wygląda w długich blond włosach?

Katarzyna Glinka skupia się nie tylko na karierze aktorskiej, ale także zbudowała rodzinę. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Jarosławem Bienieckim. Zaręczyli się dokładnie w 183 dniu od momentu, w którym zaczęli się spotykać. Kilka miesięcy później zostali rodzicami. Powitali na świecie syna Leo, którego co jakiś czas pokazują w social mediach. Dzięki temu internauci mogą obserwować, jak dorasta. Od momentu, w którym się zaręczyli, kolorowa prasa rozpisywała się na temat ślubu. Plotkowano, że ten miał się odbyć we Włoszech lub w nowym domu, który budują.

Artystka dużą wagę przywiązuje do tego, jak wykończone zostanie ich gniazdko i ogród. Tam zaplanowali swój ślub. Chcą, by ich ceremonia była tak wyjątkowa, jak oświadczyny Jarka — podawał jeden z tygodników.

Póki co jednak skupiają się na zawodowych wyzwaniach. Kasia najnowszym zdjęciem z teatru zaskoczyła swoich fanów. Zobaczcie, jak wygląda w blond włosach.

Katarzyna Glinka we fryzurze jak Shakira. Jak wygląda?

Shakira to znana na całym świecie Kolumbijka, której znakiem rozpoznawczym przez długi czas były długie, kręcone, blond włosy. Później pozwalała sobie na eksperymenty, ale niezmiennie kojarzona jest z opisanym lookiem.

Kiedy więc na profilu instagramowym Kasi Glinki pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka pozuje we fryzurze, która kropka w kropkę wygląda jak ta, którą zasłynęła Latynoska, nie sposób było oprzeć się porównaniom.

Aktor traktor. Mój zawód to zmiany. Czasem na korzyść, a czasem nie Taka robota! Trzeba być elastycznym:)Za chwilę wchodzę na scenę @scenarelax gramy LA BOMBE. Uwielbiam ten moment kiedy widzowie wchodzą na widownię, a ja skupiam sie w kulisie☺️Czekamy na Was#aktor#aktorka#scena#relax#gramy#rola#actress#actresslife# – napisała.

Pod postem natychmiast zaroiło się od komentarzy.

  • Też pięknie.
  • Jak Shakira.
  • Jednka w ciemnych lepiej, no ale czego nie robi się dla roli.
  • Zawsze ładna – piszą internauci.

Jak wam się podoba Kasia Glinka w takim wydaniu?


Katarzyna Glinka jak Shakira

Katarzyna Glinka jak Shakira

Katarzyna Glinka - premiera spektaklu „La Bombe”

Katarzyna Glinka - premiera spektaklu „La Bombe”

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×