Młodszy synek Katarzyny Glinki to już duży chłopak. Leo ma prawie dwa latka i uroczą blond czuprynę

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka pokazała nowe zdjęcie synka. Chłopiec ma już niemal dwa latka. Leo bardzo się zmienił i ma długie blond włoski. Zobaczcie, jaki jest uroczy.

Katarzyna Glinka to aktorka, której ogromną popularność przyniósł serial Barwy Szczęścia. Tam wcieliła się w postać trenerki fitnessu Kasi Górki, która stała się ulubienicą widzów. Od tej pory jej kariera zdecydowanie ruszyła z miejsca. Aktorkę możemy obserwować w kolejnych produkcjach, także na dużym ekranie. Wspaniale układa się także jej życie prywatne. Gwiazda jest zaręczona z Jarosławem Bienieckim. Po rozwodzie z pierwszym mężem to właśnie dla niego jej serce zabiło na nowo.

Zakochani wspólnie wychowują starszego synka Kasi, Filipa, a także pierwsze wspólne dziecko. Od niemal dwóch lat są rodzicami małego Leo. O tym, że jest w ciąży, Kasia poinformowała, dopiero gdy jej krągłości były już mocno widoczne. Później nie szczędziła już fanom kolejnych zdjęć z brzuszkiem, a kilka dni po tym, jak jej synek pojawił się na świecie, pochwaliła się tym faktem na Instagramie.

Katarzyna Glinka pokazała młodszego syna

Kasia jest dowodem na to, że karierę można połączyć z udanym życiem prywatnym i byciem mamą. Gwiazda bardzo aktywnie prowadzi także swoje konto na Instagramie, gdzie publikuje sporo prywatnych zdjęć. W publikacjach od czasu do czasu pojawiają się także jej synowie. Kadry takie są jednak rzadkością, dlatego fani z wielkim entuzjazmem reagują na takie wpisy.

Jak do tej pory nie zdecydowała się ona pokazać w internecie twarzy chłopców, ale wiadomo, że szybko i zdrową rosną. W niedzielę postanowiła opublikować nowe zdjęcie z Leo. Chociaż chłopiec nie ma jeszcze dwóch lat, to zwiedził już spory kawałek świata. Jego rodzice bowiem chętnie podróżują. Maluszek skończył już 20 miesięcy, a w opisie do zdjęcia Kasia przyznała, że cały czas chce mieć chłopca jak najbliżej siebie.

Leo ma już 20 miesięcy, jest coraz większym chłopcem, ja jednak cały czas szukam okazji żeby mieć go blisko…. – napisała pod zdjęciem.

Internauci nie ukrywają, że są zauroczeni Leo i tym, jak bardzo wyrósł. Szczególnie komplementują jego długie blond włosy. Zdjęcie, które opublikowała aktorka, zobaczycie w naszej galerii.


Katarzyna Glinka z synem Leo

Katarzyna Glinka z synem Leo

Katarzyna Glinka - Boże Narodzenie 2021

Katarzyna Glinka - Boże Narodzenie 2021

Katarzyna Glinka z młodszym synkiem

Komentarze

  • Ania pisze:

    Jest wredna i ma smutne oczy.

  • Lilka pisze:

    Bardzo zarozumiała kobieta. Teraz chwali się zdjęciami…..kiedyś porzucona……przez męża… nawet zaskarżyła jakiś portal i wygrała w sądzie….a teraz co……….. smutno być nijaką….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×