Katarzyna Cichopek z nowym partnerem w „Pytaniu na śniadanie”. Internauci zachwyceni: „Mogłabym Was oglądać częściej”

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek prowadziła sobotnie wydanie Pytania na śniadanie. Na wizji nie partnerował jej jednak Maciej Kurzajewski, a inny dziennikarz. Kto i co o tym duecie sądzą fani?

Katarzyna Cichopek jest przykładem na to, że kariera i życie rodzinne nie muszą się wykluczać. Od wielu lat jest szczęśliwą żoną Marcina Hakiela. Razem wychowują dwoje dzieci: Helenę, która ma 9 lat, a także Adama, który jest o trzy lata starszy od siostry. To nie przeszkadza aktorce w tym, by regularnie pojawiać się na planie M jak miłość oraz realizować inne projekty.

Cichopek jest też jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie. Przeważnie na wizji towarzyszy jej Maciej Kurzajewski, chociaż aktorka nie ukrywa, że może liczyć na wsparcie całej redakcji:

Cała redakcja mocno mnie wspiera i to jest dla mnie wielka frajda. Też jest to bardzo rozwijające dla mojej osoby, bo muszę się przygotowywać, żeby wiedzieć co nieco na temat tematów poruszanych na wizji. Rozwijam się, dużo czytam i rozmawiam o takich rzeczach, które są dla mnie jako dla człowieka bardzo interesujące.

Katarzyna Cichopek z nowym partnerem w Pytaniu na śniadanie

Chociaż Cichopek była gospodynią sobotniego wydania Pytania na śniadanie nieoczekiwanie nastąpiła zmiana. Zamiast Kurzajewskiego u jej boku pojawił się inny dziennikarz. Mowa o Robercie El Gendym, o czym poinformowano na Instagramie śniadaniówki. Tam opublikowano krótki komunikat w tej sprawie:

Weekend czas start. W sobotę zapraszamy na energetyczny poranek z @katarzynacichopek i @robertelgendy_

Zmiana przypadła widzom do gustu. W komentarzach podkreślali, że taki duet mogliby oglądać częściej:

  • Bardzo lubię gdy Kasia i Robert prowadzą razem program. Szanuję tego redaktora chyba bardziej niż szefowie programu.
  • Super się ich ogląda!! Oby częściej Robert witał nas o poranku.
  • Mogłabym Was oglądać częściej. Nareszcie ta dwójka.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Katarzyna Cichopek pojawiła się w śniadaniówce z innym partnerem. Jakiś czas temu prowadziła poranny program w towarzystwie Łukasza Nowickiego, o czym pisaliśmy tutaj.


Katarzyna Cichopek i Robert El Gendy

Katarzyna Cichopek i Robert El Gendy

Katarzyna Cichopek i Łukasz Nowicki

Katarzyna Cichopek i Łukasz Nowicki

Katarzyna Cichopek i Maciej Kujarzewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kujarzewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×