Katarzyna Cichopek wpadła w szał wiosennych porządków. Gwiazda wrzuciła szósty bieg i wywróciła mieszkanie do góry nogami!

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek pochwaliła się fanom tym, jak sprząta mieszkanie. Gwiazda uwija się jak prawdziwa mróweczka. Po domu biegała jak sprinter. 

Katarzyna Cichopek jest jedną z najbardziej znanych gwiazd rodzimego show-biznesu. Popularność zdobyła jeszcze jako nastolatka w momencie, gdy dołączyła do obsady serialu M jak Miłość. Tam od ponad dwóch dekad wciela się w postać sympatycznej Kingi Zduńskiej. Widzowie pokochali tę postać, a ta sympatia szybko przeniosła się także na jej odtwórczynię. Kasia długo nie musiała czekać, aż upomni się o nią show-biznes. Zaczęła pojawiać się w najpopularniejszych programach rozrywkowych.

Udział w Tańcu z Gwiazdami przyniósł jej nie tylko popularność, ale także wielka miłość. Jej partner z parkietu, czyli Marcin Hakiel okazał się być tym jedynym. Zakochani są już kilkanaście lat po ślubie i razem wychowują syna Adama, który w tym roku skończy 13 lat, a także córkę Helenkę, która jest o cztery lata młodsza od brata.

Katarzyna Cichopek urządziła wiosenne porządki

Kasia prężnie rozwija karierę i nie tylko nieprzerwanie gra w najpopularniejszej telenoweli w kraju, ale też ponad rok temu zadebiutowała w Pytaniu na śniadanie. W roli gospodyni śniadaniówki sprawdziła się doskonale. Na ekranie towarzyszy jej Maciej Kurzajewski. Jest też mocno zaangażowana w działalność w social mediach i stała się jedną z bardziej popularnych influencerek. Zgromadziła w sieci spore grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jej kolejne wpisy. Chętnie chwali się między innymi swoimi stylizacjami, a wczoraj pokazała, że poczuła już wiosnę i pochwaliła się kultowym modelem kurtki.

Dzisiaj natomiast nowa pora roku zawitała do jej domu. Serialowa Kinga pochwaliła się, jak porządkuje mieszkanie na wiosnę. Gwiazda ma zdecydowanie masę obowiązków zawodowych i prywatnych, a w międzyczasie musi zadbać o dom.

Są takie dni, kiedy nie wiem jak się nazywam  nie wiem w co mam ręce włożyć… pranie, sprzątanie, szykowanie się na plan zdjęciowy… -napisała.

Przy okazji pokazała, jak w ekspresowym tempie uwija się ze sprzątaniem. Na krótkim nagraniu gwiazda biega po mieszkaniu, gdzie najpierw wyciąga rzeczy z szafy, później wyciera kuchenne blaty, następnie w pośpiechu wpada po prania, a w międzyczasie zdążyła sobie jeszcze zrobić makijaż. Widać, że jest mistrzynią organizacji. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.


Katarzyna Cichopek sprząta mieszkanie

Katarzyna Cichopek sprząta mieszkanie

Katarzyna Cichopek sprząta mieszkanie

Katarzyna Cichopek sprząta mieszkanie

Katarzyna Cichopek sprząta mieszkanie

Katarzyna Cichopek sprząta mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×