Kasia Cichopek odsłania kolejne zakamarki swojego domu. Po kuchni przyszła pora na wnętrze z pięknym pianinem

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek pochwaliła się niewidzianym dotąd fragmentem jej mieszkania. Gustowne wnętrze od razu przyciąga wzrok.

Katarzyna Cichopek zadebiutowała przed kamerami na planie zdjęciowym M jak miłość. Mimo że od tego czasu minęło ponad 20 lat, nadal cieszy się ogromną popularnością wśród fanów formatu, dla których zyskała status gwiazdy. W produkcji wciela się w postać lubianej przez wszystkich Kingi Zduńskiej, jednej z głównych bohaterek. Aktorka nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Wystąpiła w wielu programach rozrywkowych, jednak to udział w Tańcu z gwiazdami na zawsze odmienił jej życie. Podczas przygotowań poznała Marcina Hakiela, w którym się zakochała. Para wzięła ślub, a krótko po tym powitali na świecie dwoje dzieci: syna Adama i córkę Helenę. Obecnie artystka realizuje się nie tylko jako mama, żona i aktorka, ale i jako prowadząca Pytanie na śniadanie.

Cichopek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Od czasu do czasu opowiada o projektach zawodowych, pokazuje swoje stylizacje oraz wnętrze mieszkania. Tym razem pochwaliła się niewidzianym do tej pory pomieszczeniem.

Katarzyna Cichopek pokazała hol w swoim mieszkaniu

Kasia regularnie publikuje na Instagramie nowe zdjęcia, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród jej fanów. Ostatnio udostępniła kadr, na którym pozowała w welurowym dresie, który odsłonił jej płaski brzuch. Przy okazji pokazała fragment stylowo urządzonej kuchni, którą zdominowała biel.

W najnowszym poście zdradziła, że piątkowy wieczór spędzi ze zwyciężczyniami konkursu organizowanego przez jej markę

Wychodzę. Dziś spotykam się ze zwycięskimi klientkami mojej marki @yacichopek na kolacji.

Przy okazji przygotowań pochwaliła się stylizacją na ten wieczór. Włożyła małą czarną, którą zamówiła ze strony born2be za 139 złotych. Stylizację dopełniła szpilkami na paseczku.

Mimo że od jej smukłej talii i zgrabnych nóg nie można oderwać wzroku, naszą uwagę od razu przykuł hol w jej mieszkaniu. Możemy zauważyć, że wspomniany wcześniej kolor przeważa również w innych pomieszczeniach. Podłogi w korytarzu pokryte są jasnymi, siwymi kaflami, które kontrastują z białymi ścianami. Po obu stronach pomieszczenia są drzwi, które gdyby nie klamki, byłyby niemalże niewidoczne.

Tuż za aktorką można dostrzec fragment drewnianej podłogi, niską pufę i piękne pianino. Jej córka, Helenka, jest młodą pianistką, która w domowym zaciszu szlifuje talent. Na wprost znajduje się kolejne pomieszczenie, które być może jest sypialnią Kasi i Marcina. Widać w nim jedynie szare, długie kotary.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia innych zakamarków mieszkania Kasi. Podoba wam się taki wystrój?


Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Sukienka Kasi Cichopek - źródło: born2be

Sukienka Kasi Cichopek - źródło: born2be

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×