Katarzyna Cichopek zamieniła swój balkon w istny raj. Jesienne dekoracje na pierwszym planie

Katarzyna Cichopek - balkon

Katarzyna Cichopek - balkon

Katarzyna Cichopek lubi wypoczywać na balkonie, dlatego też bardzo dba o jego wygląd. Z uwagi na to, że jesień rozgościła się w Polsce na dobre, nie mogło zabraknąć na nim tematycznych dekoracji. Zobacz, jak odmieniła to miejsce.

Katarzyna Cichopek pierwsze kroki przed kamerą stawiała na planie M jak miłość. Było to ponad dwie dekady temu, a ona na oczach fanów wyrosła na wielką gwiazdę. W produkcji wciela się w rolę Kingi Zduńskiej, jednej z głównych postaci. Serial przyniósł jej ogromną popularność. Dzięki temu aktorka nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Wystąpiła w wielu programach rozrywkowych, a dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami poznała swojego męża, Marcina Hakiela. Od niedawna świetnie sprawdza się także w roli prowadzącej Pytanie na śniadanie, gdzie razem z Maciejem Kurzajewskim tworzy zgrany duet.

Cichopek jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie chętnie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Od czasu do czasu zdarza jej się również opowiedzieć o projektach zawodowych, w których aktualnie bierze udział. Na Instagramie możemy także podglądać, jak zmieniają się jej dzieci: 12-letni Adam i 8-letnia Helenka.

Katarzyna Cichopek pochwaliła się jesiennym balkonem

Aktorka oprócz bliskich chętnie pokazuje wnętrze swojego luksusowego mieszkania. Na jej profilu nie brakuje kadrów, na których możemy zobaczyć, jak wyglądają poszczególne pomieszczenia. Kilka z nich zostało wykonanych m.in. w pokoju Helenki. Wiemy też, że w jej kuchni dominują jasne kolory, które przełamała ciemnymi detalami.

Katarzyna chętnie wypoczywa na swoim balkonie, który co kilka miesięcy przechodzi spektakularną metamorfozę. Wraz z nadejściem jesieni pojawiły się na nim wrzosy i chryzantemy, a na drewnianym regale aktorka ustawiła klimatyczny lampion. W centralnej części wisi duży rattanowy fotel, pod którym rozłożony jest okrągły, jasny dywan.

W tak zagospodarowanej przestrzeni można spędzać każdą chwilę, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Barierę przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów, porywistym wiatrem czy zacinającym deszczem stanowi drewniana pergola.

W naszej galerii możecie zobaczyć również inne odsłony balkonu Kasi. Która z nich podoba wam się najbardziej?


Katarzyna Cichopek - balkon

Katarzyna Cichopek - balkon

Katarzyna Cichopek - balkon

Katarzyna Cichopek - balkon

Katarzyna Cichopek - balkon

Katarzyna Cichopek - balkon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×