Katarzyna Cichopek jest surową mamą?! „Moje dzieci wiedzą doskonale…”

Cichopek

Cichopek

Katarzyna Cichopek o wychowywaniu dzieci

Katarzyna Cichopek to z pewnością jedna z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Szerokiej publiczności dała się poznać z roli Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość. Od tamtej pory jej kariera nabrała tempa. Aktorka wzięła również udział w drugiej edycji Tańca z gwiazdami. Tam poznała miłość swojego życia, czyli obecnego męża Marcina Hakiela.

Zobacz: Rodzinne wakacje Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Tak odpoczywają od pracy

Kasia Cichopek należy także do tych osób, które sporo pracują. Znajduje jednak czas na to, aby zajmować się dziećmi. Aktorka ma bowiem córkę Hannę i syna Adama. Cichopek stara się być wzorową mamą.

Nie jestem zwolenniczką bezstresowego wychowania. Dla mnie dziecko bezpieczne to dziecko, które zna swoje granice i wie dokładnie, jak ma się poruszać w normach społecznych. Moje dzieci wiedzą doskonale, co mogą robić, a czego nie. Mają w związku z tym mniej stresu niż dzieci, które nie potrafią się zmierzyć z problemem, którego nie znają. Jestem matką, która preferuje partnerstwo. Z rodzicami rozmawialiśmy o wszystkim i nie było tematów tabu. Do dzisiaj są bardzo otwarci na kontakt ze mną, rozmawiam z nimi o wszystkich sprawach. Chciałabym być taką samą mamą dla moich dzieci, być ich pierwszym kontaktem, kiedy zajdzie potrzeba – przyznaje w rozmowie z Faktem

Taka mama, to skarb!

Zobacz: Kasia Cichopek nosi aparat na zębach. Zobaczcie jej wadę zgryzu

Kasia Cichopek w czerni na jesiennej ramówce TVP 2016

Kasia Cichopek o wychowywaniu dzieci

Kasia Cichopek o przyjaźniach w show-biznesie

Katarzyna Cichopek o wychowywaniu dzieci


Cichopek w aparacie na zębach

Cichopek w aparacie na zębach

Cichopek w aparacie na zębach

Cichopek w aparacie na zębach

Kasia Cichopek na urlopie - 2016

Kasia Cichopek na urlopie - 2016

Komentarze

  • Gość Ela pisze:

    Śliczna,sympatyczna i empatyczna,profesjonalna w każdym przedsięwzięciu,elegancka dziewczyna.Wspaniała żona i matka.Po prostu chodzący ideał.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×