Katarzyna Cichopek okazała wsparcie Basi Kurdej-Szatan. Długo nie musiała czekać na reakcję. Pojawiło się ostrzeżenie

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim wpis na Instagramie podziękowała wszystkim za okazane wsparcie. Na wpis zareagowała Katarzyna Cichopek. Natychmiast dostała ostrzeżenie. 

Barbara Kurdej-Szatan emocjonalnym wpisem dotyczącym Straży Granicznej mocno naraziła się fanom i swoim pracodawcom. W sieci rozpętała prawdziwą burzę, na którą zareagowało wiele osób. Na samym początku zaalarmowana przez klientów sieć Play wydała oświadczenie, w którym potępiła wszelkie wulgaryzmy, ale nie zdecydowała się na zerwanie współpracy z gwiazdą. Sprawa obrazy funkcjonariuszy trafiła także do prokuratury.

Aktorka długo też nie musiała czekać na reakcję TVP. Prezes Jacek Kurski szybko odniósł się do jej słów i opublikował w social mediach oświadczenie, w którym wyraził swoje oburzenie i poinformował, że gwiazda straciła pracę w serialu M jak Miłość.

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.

Katarzyna Cichopek pociesza Barbarę Kurdej-Szatan. Dostała ostrzeżenie do fanów

Basia przez wiele dni milczała i usunęła się w cień. Wydała jednie oświadczenia, w których przeprosiła za swój wulgarny język, a później za to, że obraziła Straż Graniczną. Po tym, jak emocje już opadły udzieliła wywiadu Magdzie Mołek, gdzie opowiedziała o tym, co aktualnie dzieje się w jej życie. Nie ukrywała swoich łez. Dodała też post na Instagramie, w którym przyznała, że dostała ogrom wsparcia od fanów w prywatnych wiadomościach.

Dziś nad Warszawą wyszło słońce…  Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii
Czytam je wszystkie po kolei.. i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro Całuję. Basia – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy nie tylko od fanów, ale także przyjaciół z show-biznesu. Słowa wsparcia prekazali jej publicznie: Joanna Koroniewska, Anna Dereszowska, Joanna Moro, Marcela Leszczak, Paulina Sykut, a także Katarzyna Cichopek. Ostatnia z wymienionych od ponad dwóch dekad jest gwiazdą TVP. Fani szybko skierowali do niej ostrzeżenie, chociaż pod wpisem zostawiła ona jedynie wirtualne serduszko. Uważają, że za poparcie, które okazała koleżance również ona może się obawiać utraty pracy.

  • Kacha Ty się nie wychylaj, bo będziesz następna!
  • A co na to Jacek?
  • Typuje kolejną do zwolnienia z TVP.
  • Jacek patrzy – piszą internauci.

Też uważacie, że pozycja Kasi w TVP może być zagrożona? W końcu jest ona jedną z największych gwiazd stacji.


Marta Żmuda Trzebiatowska, Kasia Cichopek i Basia Kurdej Szatan

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kasia Cichopek i Basia Kurdej Szatan

akpa20150114_wkreceni_6158
Małgorzata Socha, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Cichopek i Anna Mucha

Fotografia: ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×