Kasia Tusk pozamiatała internet zdjęciem „pączka” – to jej młodsza córeczka! Pierwszy raz pokazała jej twarz, a internauci oszaleli

Kasia Tusk pokazała córkę

Kasia Tusk pokazała córkę

Kasia Tusk podzieliła się słodkimi fotografiami młodszej córeczki. Zdjęcia dziewczynki rozczuliły internautów.

Kasia Tusk od wielu lat z sukcesem działa w sieci. Prowadzi poczytnego bloga, który stanowi dla internautów źródło inspiracji w kwestiach modowych czy dekoracyjnych, a dla niej jest realizacją pasji, ale także źródłem dochodów. Prywatnie jest żoną Stanisława Cudnego i mamą dwóch dziewczynek. Trzyletniej Liliany i kilkumiesięcznej dziewczynki, której imienia jeszcze nie ujawniła.

Influencerka bardzo rzadko w social mediach pokazuje kulisy życia prywatnego, ale kiedy jej młodsze dziecko wylądowało w szpitalu, zdecydowała się wszystko opisać, ku przestrodze. Nie wszystkim się to jednak spodobało. Kiedy na swoim blogu Make Life Easier zrelacjonowała sytuacje, w jakiej się znalazła, pod wpisem namnożyło się komentarzy. Nie wszystkie jednak miały na celu podtrzymanie na duchu zmartwionej zdrowiem córeczki mamy.

Obecnie już wszystko jest w porządku, a maluszek świetnie się rozwija. Najnowsze zdjęcia dziewczynki rozczuliły internautów. Taki z niej słodki pączek.

Kasia Tusk pokazała twarz młodszej córeczki

Kasia Tusk, blogerka i influencerka jest z wykształcenia psychologiem. Od lat poświęca się modzie. Jej blog Make Life Easier istnieje od 2011 r. W 2015 r. wydała poradnik modowy Elementarz stylu, a dwa lata później książkę Make Photography Easier, w której doradza, jak robić dobre zdjęcia na bloga. Posiada również swoją markę MLE Collection. Internet stał się jej miejscem zarobkowania, więc cały czas utrzymuje kontakt z fanami, między innymi na Instagramie.

Jakie było ich zdziwienie, kiedy w poniedziałek Kasia, która unika publikowania wizerunku córek, pokazała młodszą z nich. Rozczulające zdjęcia i wideo podpisała w zabawny sposób:

Mój pączek na czwartek już gotowy – napisała i dodała emotikonke donata.

Zdjęcie maluszka rozczuliło internatów:

  • O boże! Pozamiatałaś internet na dziś – Natalia Klimas.
  • Michelinek ludzik  moja córka była jeszcze pulchniejsza – słodki pączuś.
  • O matko, jaka brewka!
  • Taka sama słodycz leży koło mnie  #mamapaczka.
  • Ależ słodki ten pączuszek.
  • Szybko wyrósł, bez wygniatania – piszą.

Emotek serduszka nawet nie da się zliczyć. Zdecydowanie swoim postem Kasia zrobiła dziś dzień fanom.


Kasia Tusk pokazała młodszą córkę

Kasia Tusk pokazała młodszą córkę

Kasia Tusk pokazała młodszą córkę

Kasia Tusk pokazała młodszą córkę

Kasia Tusk pokazała młodszą córkę

Kasia Tusk pokazała młodszą córkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×