Tabloid wyciągnął dramatyczną historię córki Kasi Kowalskiej. To nie pierwszy raz, kiedy Ola walczy o życie

Kasia Kowalska i Ola Kowalska

Kasia Kowalska i Ola Kowalska

Ola Kowalska przebywa w szpitalu w Londynie. Córka Kasi Kowalskiej kolejny raz walczy o życie. Dramatyczną historię z życia 23-latki przypomniał Super Express.

Kasia Kowalska kilka dni temu na Instagramie opublikowała ważny apel do obserwujących. Poprosiła, by bez potrzeby nie wychodzili z domu. Wyjawiła, że jej córka, która na co dzień mieszka w Londynie, trafiła do szpitala. Jej stan był na tyle poważny, że została intubowana:

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne.

Ola Kowalska drugi raz walczy o życie

Córka Kasi Kowalskiej walczy o powrót do zdrowia, jej stan podobno jest stabilny. Nie jest to pierwszy raz, gdy Ola toczy tak trudną walkę. Okazuje się, że jej narodziny o mały włos nie zakończyłyby się dramatycznie, o czym jej mama zdecydowała się powiedzieć dopiero po wielu latach, o czym przypomniał Super Express.

Kowalska wyjawiła, że miała szczęście, że w dniu porodu Oli w szpitalu był lekarz, u którego leczyła się prywatnie. To on zadbał o to, by pielęgniarka co dwie godziny badała tętno jej i dziecka. W pewnym momencie to drugie nie było wyczuwalne. Pomoc lekarska była więc niezbędna:

O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest mi zimno, a to był strach — mówiła w wywiadzie dla Vivy!

Kasia Kowalska z dziećmi, córką Olą i synem Ignacym – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Kasia Kowalska z dziećmi, córką Olą i synem Ignacym – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Na szczęście dzięki szybkiej reakcji lekarzy, Oli udało się przeżyć:

Zrobili mi cesarskie cięcie. Ola była zatruta wodami płodowymi, musieli przywracać ją do życia. Powiodło się za czwartą próbą.

Trzymamy kciuki, żeby i tym razem córce Kasi Kowalskiej udało się wygrać.

Zobacz także: Edyta Górniak przejęła się losem chorej córki Kasi Kowalskiej. Radzi jej, jak pokonać koronawirusa


Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska bez makijażu

Kasia Kowalska bez makijażu

Kasia Kowalska z córką Olą na okładce magazynu Viva!

Kasia Kowalska z córką Olą na okładce magazynu Viva!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×